Skupina - ZŠ E. Beneše 7.D

02.09.2026

Herný mód

Hráči (26)

Obľúbená vesta
7
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
24%
K:D (Zásahov:Smrťou):
235:84 (2,80)
Priemerné skóre
9 300,00
Celkové skóre
18 600
Priemerný počet výstrelov
502,50
Celkom výstrelov
1 005
Priemerný počet výstrelov mimo
385,00
Celkový počet striel mimo
770
Priemerný počet zásahov
117,50
Celkom zásahov
235
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
42,00
Celkom smrťou
84
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
2
Zásahy do hráčov
Jura
29 / 1
0 / 0
Massi
28 / 1
0 / 0
Kikis
25 / 1
0 / 0
Míša
24 / 1
0 / 0
Eliz
23 / 1
0 / 0
Emis
23 / 1
0 / 0
Klari
18 / 1
0 / 0
Viky
18 / 1
0 / 0
Elinka
18 / 1
0 / 0
Vaneska
16 / 1
0 / 0
Dave
9 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
1 / 2
Syn V
0 / 0
3 / 2
Syn D
0 / 0
0 / 2
Syn T
0 / 0
0 / 2
Smrti od hráčov
Dave
15 / 1
0 / 0
Míša
11 / 1
0 / 0
Massi
11 / 1
0 / 0
Jura
10 / 1
0 / 0
Emis
8 / 1
0 / 0
Kikis
7 / 1
0 / 0
Vaneska
7 / 1
0 / 0
Viky
7 / 1
0 / 0
Klari
3 / 1
0 / 0
Elinka
2 / 1
0 / 0
Eliz
1 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
0 / 2
Syn V
0 / 0
1 / 2
Syn D
0 / 0
0 / 2
Syn T
0 / 0
1 / 2
Obľúbená vesta
3
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
20%
K:D (Zásahov:Smrťou):
191:89 (2,15)
Priemerné skóre
7 062,50
Celkové skóre
14 125
Priemerný počet výstrelov
486,50
Celkom výstrelov
973
Priemerný počet výstrelov mimo
391,00
Celkový počet striel mimo
782
Priemerný počet zásahov
95,50
Celkom zásahov
191
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
3
Priemerný počet smrtí
44,50
Celkom smrťou
89
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
2
Zásahy do hráčov
Jura
29 / 1
0 / 0
Kamzík
24 / 1
0 / 0
MrGandalf
23 / 1
0 / 0
Massi
21 / 1
0 / 0
JE
21 / 1
0 / 0
JKB
17 / 1
0 / 0
MrMacik
14 / 1
0 / 0
Emis
12 / 1
0 / 0
Dave
12 / 1
0 / 0
Eliz
11 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
0 / 2
Natalie
0 / 0
2 / 2
Vanda
0 / 0
0 / 2
Aďa67
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčov
MrGandalf
15 / 1
0 / 0
Massi
14 / 1
0 / 0
Jura
11 / 1
0 / 0
Kamzík
10 / 1
0 / 0
Dave
9 / 1
0 / 0
JE
8 / 1
0 / 0
Eliz
6 / 1
0 / 0
Emis
6 / 1
0 / 0
MrMacik
6 / 1
0 / 0
Elinka
1 / 1
0 / 0
JKB
1 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
1 / 2
Natalie
0 / 0
0 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Aďa67
0 / 0
0 / 2
Obľúbená vesta
8
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
18%
K:D (Zásahov:Smrťou):
197:105 (1,88)
Priemerné skóre
6 700,00
Celkové skóre
13 400
Priemerný počet výstrelov
544,50
Celkom výstrelov
1 089
Priemerný počet výstrelov mimo
446,00
Celkový počet striel mimo
892
Priemerný počet zásahov
98,50
Celkom zásahov
197
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
6
Priemerný počet smrtí
52,50
Celkom smrťou
105
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
4,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
8
Zásahy do hráčov
Míša
22 / 1
0 / 0
Viky
21 / 1
0 / 0
Klari
20 / 1
0 / 0
Vaneska
18 / 1
0 / 0
Eliz
18 / 1
0 / 0
Elinka
18 / 1
0 / 0
Emis
17 / 1
0 / 0
Massi
16 / 1
0 / 0
Kikis
15 / 1
0 / 0
Dave
15 / 1
0 / 0
Jura
11 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
0 / 2
Syn K
0 / 0
1 / 2
Syn D
0 / 0
4 / 2
Syn T
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčov
Massi
18 / 1
0 / 0
Klari
14 / 1
0 / 0
Jura
14 / 1
0 / 0
Dave
10 / 1
0 / 0
Vaneska
9 / 1
0 / 0
Míša
7 / 1
0 / 0
Kikis
7 / 1
0 / 0
Emis
7 / 1
0 / 0
Viky
6 / 1
0 / 0
Eliz
3 / 1
0 / 0
Elinka
2 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
1 / 2
Syn K
0 / 0
3 / 2
Syn D
0 / 0
2 / 2
Syn T
0 / 0
2 / 2
Obľúbená vesta
1
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
21%
K:D (Zásahov:Smrťou):
178:115 (1,55)
Priemerné skóre
5 762,50
Celkové skóre
11 525
Priemerný počet výstrelov
445,00
Celkom výstrelov
890
Priemerný počet výstrelov mimo
356,00
Celkový počet striel mimo
712
Priemerný počet zásahov
89,00
Celkom zásahov
178
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
3
Priemerný počet smrtí
57,50
Celkom smrťou
115
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
0,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
1
Zásahy do hráčov
Eliz
23 / 1
0 / 0
Kamzík
22 / 1
0 / 0
MrGandalf
21 / 1
0 / 0
Emis
17 / 1
0 / 0
JKB
16 / 1
0 / 0
Jura
15 / 1
0 / 0
MrMacik
15 / 1
0 / 0
JE
15 / 1
0 / 0
Dave
11 / 1
0 / 0
Elinka
10 / 1
0 / 0
Massi
10 / 1
0 / 0
Natalie
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
1 / 2
Vanda
0 / 0
0 / 2
Aďa67
0 / 0
2 / 2
Smrti od hráčov
JE
17 / 1
0 / 0
MrMacik
16 / 1
0 / 0
Kamzík
13 / 1
0 / 0
Massi
12 / 1
0 / 0
Dave
10 / 1
0 / 0
Jura
10 / 1
0 / 0
JKB
10 / 1
0 / 0
Emis
7 / 1
0 / 0
MrGandalf
7 / 1
0 / 0
Eliz
6 / 1
0 / 0
Elinka
6 / 1
0 / 0
Natalie
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
0 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Aďa67
0 / 0
0 / 2
Obľúbená vesta
6
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
18%
K:D (Zásahov:Smrťou):
251:194 (1,29)
Priemerné skóre
5 075,00
Celkové skóre
15 225
Priemerný počet výstrelov
468,33
Celkom výstrelov
1 405
Priemerný počet výstrelov mimo
384,67
Celkový počet striel mimo
1 154
Priemerný počet zásahov
83,67
Celkom zásahov
251
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
1
Priemerný počet smrtí
64,67
Celkom smrťou
194
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
Viky
25 / 1
0 / 0
Natalie
24 / 1
0 / 0
JKB
23 / 1
0 / 2
Vaneska
23 / 1
0 / 0
MrGandalf
22 / 1
0 / 2
Míša
20 / 1
0 / 0
Kikis
20 / 1
0 / 0
Klari
16 / 1
0 / 0
Aďa67
15 / 1
0 / 0
MrMacik
14 / 1
1 / 2
JE
14 / 1
0 / 2
Kecka
13 / 1
0 / 0
Vanda
11 / 1
0 / 0
Tuleň
10 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Tuleň
24 / 1
0 / 0
Kecka
22 / 1
0 / 0
JKB
21 / 1
1 / 2
JE
18 / 1
1 / 2
Vanda
15 / 1
0 / 0
Klari
13 / 1
0 / 0
MrGandalf
12 / 1
1 / 2
Natalie
12 / 1
0 / 0
Kikis
12 / 1
0 / 0
MrMacik
10 / 1
3 / 2
Míša
10 / 1
0 / 0
Aďa67
9 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
Vaneska
2 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
10
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
193:128 (1,51)
Priemerné skóre
4 125,00
Celkové skóre
12 375
Priemerný počet výstrelov
436,33
Celkom výstrelov
1 309
Priemerný počet výstrelov mimo
372,00
Celkový počet striel mimo
1 116
Priemerný počet zásahov
64,33
Celkom zásahov
193
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
3
Priemerný počet smrtí
42,67
Celkom smrťou
128
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
3
Zásahy do hráčov
MrGandalf
24 / 1
1 / 2
Vaneska
21 / 1
0 / 0
Kamzík
18 / 1
1 / 2
Kecka
17 / 1
0 / 0
Míša
15 / 1
0 / 0
Natalie
14 / 1
0 / 0
Aďa67
14 / 1
0 / 0
Klari
14 / 1
0 / 0
Kikis
11 / 1
0 / 0
Vanda
10 / 1
0 / 0
JKB
9 / 1
0 / 2
Tuleň
8 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
MrMacik
7 / 1
1 / 2
Smrti od hráčov
Tuleň
21 / 1
0 / 0
MrGandalf
16 / 1
1 / 2
Kecka
15 / 1
0 / 0
Kamzík
14 / 1
0 / 2
MrMacik
11 / 1
0 / 2
Natalie
9 / 1
0 / 0
Vanda
9 / 1
0 / 0
Aďa67
7 / 1
0 / 0
Klari
7 / 1
0 / 0
JKB
6 / 1
2 / 2
Kikis
5 / 1
0 / 0
Míša
3 / 1
0 / 0
Viky
2 / 1
0 / 0
Vaneska
0 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
11
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
14%
K:D (Zásahov:Smrťou):
170:93 (1,83)
Priemerné skóre
5 562,50
Celkové skóre
11 125
Priemerný počet výstrelov
619,00
Celkom výstrelov
1 238
Priemerný počet výstrelov mimo
534,00
Celkový počet striel mimo
1 068
Priemerný počet zásahov
85,00
Celkom zásahov
170
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
7
Priemerný počet smrtí
46,50
Celkom smrťou
93
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
3
Zásahy do hráčov
Vaneska
22 / 1
0 / 0
Míša
21 / 1
0 / 0
Klari
19 / 1
0 / 0
Emis
17 / 1
0 / 0
Viky
15 / 1
0 / 0
Jura
14 / 1
0 / 0
Kikis
13 / 1
0 / 0
Elinka
13 / 1
0 / 0
Eliz
10 / 1
0 / 0
Dave
10 / 1
0 / 0
Massi
9 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
2 / 2
Syn K
0 / 0
1 / 2
Syn V
0 / 0
2 / 2
Syn D
0 / 0
2 / 2
Smrti od hráčov
Massi
18 / 1
0 / 0
Vaneska
17 / 1
0 / 0
Dave
10 / 1
0 / 0
Jura
9 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
Míša
7 / 1
0 / 0
Emis
6 / 1
0 / 0
Kikis
5 / 1
0 / 0
Klari
4 / 1
0 / 0
Eliz
3 / 1
0 / 0
Elinka
3 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
0 / 2
Syn K
0 / 0
0 / 2
Syn V
0 / 0
1 / 2
Syn D
0 / 0
2 / 2
Obľúbená vesta
10
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
9%
K:D (Zásahov:Smrťou):
173:99 (1,75)
Priemerné skóre
5 562,50
Celkové skóre
11 125
Priemerný počet výstrelov
978,50
Celkom výstrelov
1 957
Priemerný počet výstrelov mimo
892,00
Celkový počet striel mimo
1 784
Priemerný počet zásahov
86,50
Celkom zásahov
173
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
7
Priemerný počet smrtí
49,50
Celkom smrťou
99
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
Kikis
30 / 1
0 / 0
Eliz
20 / 1
0 / 0
Elinka
17 / 1
0 / 0
Viky
15 / 1
0 / 0
Emis
15 / 1
0 / 0
Míša
14 / 1
0 / 0
Massi
14 / 1
0 / 0
Jura
13 / 1
0 / 0
Klari
10 / 1
0 / 0
Vaneska
9 / 1
0 / 0
Dave
9 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
3 / 2
Syn K
0 / 0
0 / 2
Syn V
0 / 0
2 / 2
Syn T
0 / 0
2 / 2
Smrti od hráčov
Viky
14 / 1
0 / 0
Dave
14 / 1
0 / 0
Klari
13 / 1
0 / 0
Massi
9 / 1
0 / 0
Jura
9 / 1
0 / 0
Kikis
8 / 1
0 / 0
Eliz
8 / 1
0 / 0
Emis
6 / 1
0 / 0
Míša
4 / 1
0 / 0
Vaneska
4 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
Fotr
0 / 0
0 / 2
Syn K
0 / 0
0 / 2
Syn V
0 / 0
4 / 2
Syn T
0 / 0
2 / 2
Obľúbená vesta
9
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
223:168 (1,33)
Priemerné skóre
4 283,33
Celkové skóre
12 850
Priemerný počet výstrelov
513,33
Celkom výstrelov
1 540
Priemerný počet výstrelov mimo
439,00
Celkový počet striel mimo
1 317
Priemerný počet zásahov
74,33
Celkom zásahov
223
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
6
Priemerný počet smrtí
56,00
Celkom smrťou
168
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Kikis
19 / 1
0 / 0
Klari
19 / 1
0 / 0
Natalie
18 / 1
0 / 0
Fotr
18 / 1
0 / 0
Syn V
18 / 1
0 / 0
Syn T
18 / 1
0 / 0
Tuleň
14 / 1
0 / 0
Viky
14 / 1
0 / 0
Kecka
12 / 1
0 / 0
Vanda
12 / 1
0 / 0
Aďa67
12 / 1
0 / 0
Míša
12 / 1
0 / 0
Vaneska
11 / 1
0 / 0
Syn K
11 / 1
0 / 0
Syn D
9 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
1 / 3
Elinka
0 / 0
1 / 3
Emis
0 / 0
3 / 3
Dave
0 / 0
1 / 3
Jura
0 / 0
0 / 3
Smrti od hráčov
Syn K
28 / 1
0 / 0
Tuleň
21 / 1
0 / 0
Syn V
16 / 1
0 / 0
Syn D
14 / 1
0 / 0
Kikis
13 / 1
0 / 0
Natalie
12 / 1
0 / 0
Kecka
10 / 1
0 / 0
Vanda
10 / 1
0 / 0
Syn T
9 / 1
0 / 0
Aďa67
8 / 1
0 / 0
Klari
8 / 1
0 / 0
Viky
7 / 1
0 / 0
Fotr
4 / 1
0 / 0
Vaneska
3 / 1
0 / 0
Míša
1 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
0 / 3
Elinka
0 / 0
0 / 3
Emis
0 / 0
0 / 3
Dave
0 / 0
0 / 3
Jura
0 / 0
4 / 3
Obľúbená vesta
10
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
7:5 (1,40)
Priemerné skóre
3 033,33
Celkové skóre
9 100
Priemerný počet výstrelov
329,33
Celkom výstrelov
988
Priemerný počet výstrelov mimo
280,33
Celkový počet striel mimo
841
Priemerný počet zásahov
49,00
Celkom zásahov
147
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,67
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
2
Priemerný počet smrtí
35,00
Celkom smrťou
105
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
2,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
Syn K
15 / 1
0 / 0
Syn D
14 / 1
0 / 0
Natalie
13 / 1
0 / 0
Fotr
12 / 1
0 / 0
Aďa67
11 / 1
0 / 0
Kecka
10 / 1
0 / 0
Vanda
10 / 1
0 / 0
Syn V
10 / 1
0 / 0
Syn T
10 / 1
0 / 0
Tuleň
9 / 1
0 / 0
Míša
8 / 1
0 / 0
Kikis
8 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
Vaneska
4 / 1
0 / 0
Klari
3 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
0 / 3
Elinka
0 / 0
1 / 3
Emis
0 / 0
0 / 3
Massi
0 / 0
0 / 3
Jura
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčov
Syn V
15 / 1
0 / 0
Tuleň
12 / 1
0 / 0
Kecka
11 / 1
0 / 0
Syn T
10 / 1
0 / 0
Syn K
9 / 1
0 / 0
Syn D
9 / 1
0 / 0
Fotr
8 / 1
0 / 0
Aďa67
7 / 1
0 / 0
Kikis
5 / 1
0 / 0
Klari
4 / 1
0 / 0
Míša
3 / 1
0 / 0
Vanda
2 / 1
0 / 0
Viky
2 / 1
0 / 0
Natalie
1 / 1
0 / 0
Vaneska
1 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
2 / 3
Elinka
0 / 0
2 / 3
Emis
0 / 0
1 / 3
Massi
0 / 0
1 / 3
Jura
0 / 0
0 / 3
Obľúbená vesta
8
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
14%
K:D (Zásahov:Smrťou):
97:62 (1,56)
Priemerné skóre
3 758,33
Celkové skóre
11 275
Priemerný počet výstrelov
444,33
Celkom výstrelov
1 333
Priemerný počet výstrelov mimo
379,67
Celkový počet striel mimo
1 139
Priemerný počet zásahov
64,67
Celkom zásahov
194
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
5,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
11
Priemerný počet smrtí
41,33
Celkom smrťou
124
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
2
Zásahy do hráčov
Viky
28 / 1
0 / 0
Natalie
23 / 1
0 / 0
MrGandalf
18 / 1
3 / 2
Aďa67
18 / 1
0 / 0
Kecka
16 / 1
0 / 0
Klari
12 / 1
0 / 0
JE
11 / 1
0 / 2
Kikis
11 / 1
0 / 0
Kamzík
10 / 1
3 / 2
Vanda
9 / 1
0 / 0
Míša
9 / 1
0 / 0
Vaneska
9 / 1
0 / 0
Tuleň
6 / 1
0 / 0
JKB
3 / 1
5 / 2
Smrti od hráčov
MrGandalf
19 / 1
0 / 2
Kecka
15 / 1
0 / 0
Kamzík
14 / 1
1 / 2
Tuleň
14 / 1
0 / 0
Aďa67
12 / 1
0 / 0
JKB
10 / 1
0 / 2
Vanda
10 / 1
0 / 0
JE
7 / 1
1 / 2
Kikis
7 / 1
0 / 0
Viky
6 / 1
0 / 0
Klari
5 / 1
0 / 0
Natalie
3 / 1
0 / 0
Míša
0 / 1
0 / 0
Vaneska
0 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
6
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
9%
K:D (Zásahov:Smrťou):
93:91 (1,02)
Priemerné skóre
2 287,50
Celkové skóre
4 575
Priemerný počet výstrelov
529,50
Celkom výstrelov
1 059
Priemerný počet výstrelov mimo
483,00
Celkový počet striel mimo
966
Priemerný počet zásahov
46,50
Celkom zásahov
93
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
1
Priemerný počet smrtí
45,50
Celkom smrťou
91
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
Kikis
17 / 1
0 / 0
Jura
11 / 1
0 / 0
Vaneska
9 / 1
0 / 0
Eliz
9 / 1
0 / 0
Elinka
8 / 1
0 / 0
Emis
8 / 1
0 / 0
Dave
8 / 1
0 / 0
Klari
7 / 1
0 / 0
Viky
6 / 1
0 / 0
Míša
5 / 1
0 / 0
Massi
4 / 1
0 / 0
Syn K
0 / 0
0 / 2
Syn V
0 / 0
1 / 2
Syn D
0 / 0
0 / 2
Syn T
0 / 0
0 / 2
Smrti od hráčov
Kikis
22 / 1
0 / 0
Massi
18 / 1
0 / 0
Klari
13 / 1
0 / 0
Dave
12 / 1
0 / 0
Viky
10 / 1
0 / 0
Jura
7 / 1
0 / 0
Míša
2 / 1
0 / 0
Eliz
1 / 1
0 / 0
Vaneska
0 / 1
0 / 0
Syn K
0 / 0
1 / 2
Syn V
0 / 0
0 / 2
Syn D
0 / 0
3 / 2
Syn T
0 / 0
2 / 2
Elinka
0 / 1
0 / 0
Emis
0 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
7
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
16%
K:D (Zásahov:Smrťou):
164:171 (0,96)
Priemerné skóre
2 441,67
Celkové skóre
7 325
Priemerný počet výstrelov
356,00
Celkom výstrelov
1 068
Priemerný počet výstrelov mimo
301,33
Celkový počet striel mimo
904
Priemerný počet zásahov
54,67
Celkom zásahov
164
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
3
Priemerný počet smrtí
57,00
Celkom smrťou
171
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
7
Zásahy do hráčov
MrMacik
19 / 1
0 / 2
Natalie
18 / 1
0 / 0
JE
16 / 1
1 / 2
Tuleň
15 / 1
0 / 0
Kikis
14 / 1
0 / 0
Kamzík
12 / 1
1 / 2
Viky
12 / 1
0 / 0
Vanda
10 / 1
0 / 0
Aďa67
10 / 1
0 / 0
Míša
10 / 1
0 / 0
Kecka
7 / 1
0 / 0
Klari
7 / 1
0 / 0
Vaneska
7 / 1
0 / 0
JKB
4 / 1
1 / 2
Smrti od hráčov
JE
24 / 1
1 / 2
Tuleň
23 / 1
0 / 0
Kamzík
22 / 1
0 / 2
Kecka
21 / 1
0 / 0
MrMacik
18 / 1
3 / 2
Vanda
15 / 1
0 / 0
JKB
12 / 1
3 / 2
Klari
8 / 1
0 / 0
Míša
6 / 1
0 / 0
Viky
6 / 1
0 / 0
Aďa67
4 / 1
0 / 0
Kikis
3 / 1
0 / 0
Natalie
1 / 1
0 / 0
Vaneska
1 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
4
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
18%
K:D (Zásahov:Smrťou):
93:91 (1,02)
Priemerné skóre
2 025,00
Celkové skóre
4 050
Priemerný počet výstrelov
267,50
Celkom výstrelov
535
Priemerný počet výstrelov mimo
221,00
Celkový počet striel mimo
442
Priemerný počet zásahov
46,50
Celkom zásahov
93
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
45,50
Celkom smrťou
91
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
2
Zásahy do hráčov
Kamzík
15 / 1
0 / 0
MrGandalf
15 / 1
0 / 0
Massi
10 / 1
0 / 0
MrMacik
10 / 1
0 / 0
JE
9 / 1
0 / 0
Eliz
7 / 1
0 / 0
Emis
6 / 1
0 / 0
JKB
6 / 1
0 / 0
Elinka
5 / 1
0 / 0
Jura
4 / 1
0 / 0
Dave
2 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
1 / 2
Natalie
0 / 0
1 / 2
Tuleň
0 / 0
1 / 2
Aďa67
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčov
Massi
12 / 1
0 / 0
Kamzík
11 / 1
0 / 0
Dave
10 / 1
0 / 0
MrGandalf
10 / 1
0 / 0
JE
10 / 1
0 / 0
Emis
9 / 1
0 / 0
MrMacik
9 / 1
0 / 0
JKB
8 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
Jura
4 / 1
0 / 0
Eliz
2 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
0 / 2
Natalie
0 / 0
1 / 2
Tuleň
0 / 0
0 / 2
Aďa67
0 / 0
1 / 2
Obľúbená vesta
5
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
95:142 (0,67)
Priemerné skóre
1 112,50
Celkové skóre
2 225
Priemerný počet výstrelov
322,50
Celkom výstrelov
645
Priemerný počet výstrelov mimo
275,00
Celkový počet striel mimo
550
Priemerný počet zásahov
47,50
Celkom zásahov
95
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
1
Priemerný počet smrtí
71,00
Celkom smrťou
142
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
2,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Jura
13 / 1
0 / 0
MrMacik
12 / 1
0 / 0
JKB
12 / 1
0 / 0
Elinka
11 / 1
0 / 0
Kamzík
9 / 1
0 / 0
Eliz
8 / 1
0 / 0
Massi
8 / 1
0 / 0
Dave
7 / 1
0 / 0
JE
7 / 1
0 / 0
MrGandalf
4 / 1
0 / 0
Emis
3 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
0 / 2
Natalie
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
0 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčov
MrMacik
18 / 1
0 / 0
JKB
18 / 1
0 / 0
Jura
15 / 1
0 / 0
Kamzík
15 / 1
0 / 0
JE
14 / 1
0 / 0
Massi
12 / 1
0 / 0
Emis
11 / 1
0 / 0
Dave
11 / 1
0 / 0
MrGandalf
10 / 1
0 / 0
Elinka
8 / 1
0 / 0
Eliz
6 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
2 / 2
Natalie
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
1 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Obľúbená vesta
11
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
14%
K:D (Zásahov:Smrťou):
91:107 (0,85)
Priemerné skóre
2 150,00
Celkové skóre
6 450
Priemerný počet výstrelov
454,00
Celkom výstrelov
1 362
Priemerný počet výstrelov mimo
393,33
Celkový počet striel mimo
1 180
Priemerný počet zásahov
60,67
Celkom zásahov
182
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
6
Priemerný počet smrtí
71,33
Celkom smrťou
214
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
3
Zásahy do hráčov
Natalie
17 / 1
0 / 0
Klari
17 / 1
0 / 0
Viky
17 / 1
0 / 0
Aďa67
15 / 1
0 / 0
Vaneska
15 / 1
0 / 0
Míša
14 / 1
0 / 0
Syn V
14 / 1
0 / 0
Tuleň
11 / 1
0 / 0
Kecka
10 / 1
0 / 0
Syn K
10 / 1
0 / 0
Syn D
9 / 1
0 / 0
Syn T
9 / 1
0 / 0
Kikis
7 / 1
0 / 0
Fotr
7 / 1
0 / 0
Vanda
4 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
1 / 3
Elinka
0 / 0
0 / 3
Emis
0 / 0
1 / 3
Massi
0 / 0
4 / 3
Dave
0 / 0
0 / 3
Smrti od hráčov
Tuleň
29 / 1
0 / 0
Syn K
29 / 1
0 / 0
Kikis
18 / 1
0 / 0
Kecka
15 / 1
0 / 0
Klari
15 / 1
0 / 0
Syn T
14 / 1
0 / 0
Aďa67
13 / 1
0 / 0
Míša
13 / 1
0 / 0
Syn D
13 / 1
0 / 0
Viky
12 / 1
0 / 0
Fotr
11 / 1
0 / 0
Syn V
11 / 1
0 / 0
Vaneska
8 / 1
0 / 0
Natalie
6 / 1
0 / 0
Vanda
4 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
1 / 3
Elinka
0 / 0
0 / 3
Emis
0 / 0
1 / 3
Massi
0 / 0
0 / 3
Dave
0 / 0
1 / 3
Obľúbená vesta
11
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
14%
K:D (Zásahov:Smrťou):
1:1 (1,00)
Priemerné skóre
1 716,67
Celkové skóre
5 150
Priemerný počet výstrelov
296,00
Celkom výstrelov
888
Priemerný počet výstrelov mimo
254,67
Celkový počet striel mimo
764
Priemerný počet zásahov
41,33
Celkom zásahov
124
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
6
Priemerný počet smrtí
41,33
Celkom smrťou
124
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
Kamzík
21 / 1
1 / 2
Aďa67
18 / 1
0 / 0
MrGandalf
12 / 1
3 / 2
MrMacik
10 / 1
0 / 2
Kecka
10 / 1
0 / 0
Vanda
8 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
Natalie
7 / 1
0 / 0
JE
6 / 1
2 / 2
Kikis
6 / 1
0 / 0
Klari
6 / 1
0 / 0
Míša
3 / 1
0 / 0
Vaneska
2 / 1
0 / 0
Tuleň
1 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Kamzík
23 / 1
0 / 2
Tuleň
17 / 1
0 / 0
Kecka
16 / 1
0 / 0
Aďa67
12 / 1
0 / 0
Viky
12 / 1
0 / 0
JE
9 / 1
0 / 2
Vanda
6 / 1
0 / 0
Klari
6 / 1
0 / 0
MrGandalf
4 / 1
1 / 2
Natalie
4 / 1
0 / 0
MrMacik
3 / 1
5 / 2
Kikis
3 / 1
0 / 0
Míša
2 / 1
0 / 0
Vaneska
1 / 1
0 / 0
Obľúbená vesta
3
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
12%
K:D (Zásahov:Smrťou):
43:64 (0,67)
Priemerné skóre
866,67
Celkové skóre
2 600
Priemerný počet výstrelov
367,00
Celkom výstrelov
1 101
Priemerný počet výstrelov mimo
324,00
Celkový počet striel mimo
972
Priemerný počet zásahov
43,00
Celkom zásahov
129
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
64,00
Celkom smrťou
192
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
2,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
8
Zásahy do hráčov
Jura
15 / 1
0 / 0
Syn V
14 / 1
0 / 0
Fotr
13 / 1
0 / 0
Syn D
13 / 1
0 / 0
Kamzík
13 / 1
0 / 0
Massi
8 / 1
0 / 0
MrGandalf
8 / 1
0 / 0
JE
7 / 1
0 / 0
Elinka
6 / 1
0 / 0
JKB
6 / 1
0 / 0
MrMacik
5 / 1
0 / 0
Syn T
4 / 1
0 / 0
Emis
4 / 1
0 / 0
Dave
4 / 1
0 / 0
Syn K
3 / 1
0 / 0
Eliz
2 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
1 / 3
Kikis
0 / 0
1 / 3
Vaneska
0 / 0
1 / 3
Viky
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčov
Syn V
20 / 1
0 / 0
Syn T
19 / 1
0 / 0
Massi
19 / 1
0 / 0
Syn K
18 / 1
0 / 0
Jura
17 / 1
0 / 0
Kamzík
16 / 1
0 / 0
JE
14 / 1
0 / 0
MrMacik
12 / 1
0 / 0
Syn D
10 / 1
0 / 0
Fotr
7 / 1
0 / 0
Eliz
7 / 1
0 / 0
MrGandalf
7 / 1
0 / 0
JKB
6 / 1
0 / 0
Emis
5 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
Dave
3 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
6 / 3
Kikis
0 / 0
2 / 3
Vaneska
0 / 0
0 / 3
Viky
0 / 0
0 / 3
Obľúbená vesta
2
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
13%
K:D (Zásahov:Smrťou):
145:216 (0,67)
Priemerné skóre
825,00
Celkové skóre
2 475
Priemerný počet výstrelov
404,00
Celkom výstrelov
1 212
Priemerný počet výstrelov mimo
355,67
Celkový počet striel mimo
1 067
Priemerný počet zásahov
48,33
Celkom zásahov
145
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
7
Priemerný počet smrtí
72,00
Celkom smrťou
216
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
0,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
2
Zásahy do hráčov
Fotr
22 / 1
0 / 0
Jura
18 / 1
0 / 0
Massi
13 / 1
0 / 0
Kamzík
12 / 1
0 / 0
Eliz
11 / 1
0 / 0
Syn D
8 / 1
0 / 0
Emis
8 / 1
0 / 0
Syn K
7 / 1
0 / 0
Syn V
7 / 1
0 / 0
MrMacik
7 / 1
0 / 0
Syn T
5 / 1
0 / 0
Dave
5 / 1
0 / 0
JE
5 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
MrGandalf
3 / 1
0 / 0
JKB
3 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
3 / 3
Klari
0 / 0
2 / 3
Vaneska
0 / 0
1 / 3
Viky
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčov
Syn D
30 / 1
0 / 0
Syn K
25 / 1
0 / 0
Kamzík
20 / 1
0 / 0
Massi
19 / 1
0 / 0
Fotr
17 / 1
0 / 0
Syn V
15 / 1
0 / 0
MrGandalf
14 / 1
0 / 0
Syn T
13 / 1
0 / 0
MrMacik
11 / 1
0 / 0
JE
11 / 1
0 / 0
Emis
10 / 1
0 / 0
Dave
8 / 1
0 / 0
Jura
7 / 1
0 / 0
Eliz
6 / 1
0 / 0
JKB
6 / 1
0 / 0
Elinka
2 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
0 / 3
Klari
0 / 0
1 / 3
Vaneska
0 / 0
0 / 3
Viky
0 / 0
1 / 3
Obľúbená vesta
5
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
11%
K:D (Zásahov:Smrťou):
117:209 (0,56)
Priemerné skóre
183,33
Celkové skóre
550
Priemerný počet výstrelov
362,00
Celkom výstrelov
1 086
Priemerný počet výstrelov mimo
323,00
Celkový počet striel mimo
969
Priemerný počet zásahov
39,00
Celkom zásahov
117
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
69,67
Celkom smrťou
209
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
3
Zásahy do hráčov
Syn D
14 / 1
0 / 0
Jura
12 / 1
0 / 0
JKB
12 / 1
0 / 0
Fotr
10 / 1
0 / 0
Syn T
8 / 1
0 / 0
Emis
8 / 1
0 / 0
Kamzík
8 / 1
0 / 0
Syn K
7 / 1
0 / 0
Massi
7 / 1
0 / 0
Syn V
6 / 1
0 / 0
MrGandalf
6 / 1
0 / 0
MrMacik
6 / 1
0 / 0
Eliz
3 / 1
0 / 0
Elinka
2 / 1
0 / 0
Dave
2 / 1
0 / 0
JE
2 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
0 / 3
Kikis
0 / 0
1 / 3
Klari
0 / 0
0 / 3
Vaneska
0 / 0
3 / 3
Smrti od hráčov
MrMacik
28 / 1
0 / 0
Kamzík
25 / 1
0 / 0
Syn V
21 / 1
0 / 0
Syn K
18 / 1
0 / 0
Jura
17 / 1
0 / 0
Syn D
15 / 1
0 / 0
Syn T
15 / 1
0 / 0
Massi
14 / 1
0 / 0
MrGandalf
12 / 1
0 / 0
Dave
8 / 1
0 / 0
JE
8 / 1
0 / 0
JKB
8 / 1
0 / 0
Fotr
6 / 1
0 / 0
Eliz
4 / 1
0 / 0
Emis
4 / 1
0 / 0
Elinka
3 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
0 / 3
Kikis
0 / 0
1 / 3
Klari
0 / 0
1 / 3
Vaneska
0 / 0
1 / 3
Obľúbená vesta
2
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
13%
K:D (Zásahov:Smrťou):
61:160 (0,38)
Priemerné skóre
-1 037,50
Celkové skóre
-2 075
Priemerný počet výstrelov
239,50
Celkom výstrelov
479
Priemerný počet výstrelov mimo
209,00
Celkový počet striel mimo
418
Priemerný počet zásahov
30,50
Celkom zásahov
61
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
1
Priemerný počet smrtí
80,00
Celkom smrťou
160
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
3
Zásahy do hráčov
Massi
12 / 1
0 / 0
Kamzík
12 / 1
0 / 0
JE
9 / 1
0 / 0
Jura
6 / 1
0 / 0
Eliz
4 / 1
0 / 0
Elinka
4 / 1
0 / 0
Emis
4 / 1
0 / 0
JKB
4 / 1
0 / 0
MrMacik
3 / 1
0 / 0
Dave
1 / 1
0 / 0
MrGandalf
1 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
0 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Aďa67
0 / 0
0 / 2
Smrti od hráčov
Kamzík
24 / 1
0 / 0
MrMacik
23 / 1
0 / 0
Massi
18 / 1
0 / 0
MrGandalf
18 / 1
0 / 0
Jura
17 / 1
0 / 0
JE
14 / 1
0 / 0
Dave
13 / 1
0 / 0
Eliz
10 / 1
0 / 0
Emis
7 / 1
0 / 0
JKB
7 / 1
0 / 0
Elinka
6 / 1
0 / 0
Kecka
0 / 0
0 / 2
Tuleň
0 / 0
2 / 2
Vanda
0 / 0
1 / 2
Aďa67
0 / 0
0 / 2
Obľúbená vesta
8
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
10%
K:D (Zásahov:Smrťou):
16:23 (0,70)
Priemerné skóre
641,67
Celkové skóre
1 925
Priemerný počet výstrelov
358,00
Celkom výstrelov
1 074
Priemerný počet výstrelov mimo
320,67
Celkový počet striel mimo
962
Priemerný počet zásahov
37,33
Celkom zásahov
112
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
7
Priemerný počet smrtí
53,67
Celkom smrťou
161
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
9
Zásahy do hráčov
Vaneska
15 / 1
0 / 0
Aďa67
11 / 1
0 / 0
Kikis
10 / 1
0 / 0
Vanda
9 / 1
0 / 0
Syn K
8 / 1
0 / 0
Kecka
7 / 1
0 / 0
Natalie
7 / 1
0 / 0
Syn V
7 / 1
0 / 0
Tuleň
6 / 1
0 / 0
Syn D
6 / 1
0 / 0
Syn T
6 / 1
0 / 0
Klari
5 / 1
0 / 0
Míša
4 / 1
0 / 0
Viky
4 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
2 / 3
Elinka
0 / 0
3 / 3
Massi
0 / 0
0 / 3
Dave
0 / 0
1 / 3
Jura
0 / 0
1 / 3
Fotr
0 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Syn K
23 / 1
0 / 0
Kecka
17 / 1
0 / 0
Syn V
17 / 1
0 / 0
Syn T
17 / 1
0 / 0
Syn D
15 / 1
0 / 0
Tuleň
12 / 1
0 / 0
Kikis
8 / 1
0 / 0
Viky
8 / 1
0 / 0
Fotr
8 / 1
0 / 0
Vanda
6 / 1
0 / 0
Vaneska
6 / 1
0 / 0
Natalie
4 / 1
0 / 0
Míša
4 / 1
0 / 0
Klari
4 / 1
0 / 0
Aďa67
3 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
4 / 3
Elinka
0 / 0
1 / 3
Massi
0 / 0
3 / 3
Dave
0 / 0
0 / 3
Jura
0 / 0
1 / 3
Obľúbená vesta
1
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
85:192 (0,44)
Priemerné skóre
-716,67
Celkové skóre
-2 150
Priemerný počet výstrelov
184,33
Celkom výstrelov
553
Priemerný počet výstrelov mimo
156,00
Celkový počet striel mimo
468
Priemerný počet zásahov
28,33
Celkom zásahov
85
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
2,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
6
Priemerný počet smrtí
64,00
Celkom smrťou
192
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Jura
13 / 1
0 / 0
Syn K
11 / 1
0 / 0
Kamzík
10 / 1
0 / 0
Syn V
7 / 1
0 / 0
Syn T
7 / 1
0 / 0
MrGandalf
6 / 1
0 / 0
Syn D
4 / 1
0 / 0
Emis
4 / 1
0 / 0
Eliz
3 / 1
0 / 0
Elinka
3 / 1
0 / 0
Dave
3 / 1
0 / 0
JE
3 / 1
0 / 0
Fotr
2 / 1
0 / 0
JKB
2 / 1
0 / 0
Massi
1 / 1
0 / 0
Kikis
0 / 0
0 / 3
Klari
0 / 0
6 / 3
Vaneska
0 / 0
0 / 3
Viky
0 / 0
0 / 3
MrMacik
0 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Syn K
24 / 1
0 / 0
Syn V
22 / 1
0 / 0
Syn T
21 / 1
0 / 0
Kamzík
20 / 1
0 / 0
JE
15 / 1
0 / 0
Syn D
14 / 1
0 / 0
Jura
14 / 1
0 / 0
Massi
12 / 1
0 / 0
MrGandalf
10 / 1
0 / 0
MrMacik
9 / 1
0 / 0
Dave
8 / 1
0 / 0
Fotr
5 / 1
0 / 0
Eliz
5 / 1
0 / 0
Emis
4 / 1
0 / 0
JKB
3 / 1
0 / 0
Elinka
2 / 1
0 / 0
Kikis
0 / 0
3 / 3
Klari
0 / 0
1 / 3
Vaneska
0 / 0
0 / 3
Viky
0 / 0
0 / 3
Obľúbená vesta
4
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
9%
K:D (Zásahov:Smrťou):
69:203 (0,34)
Priemerné skóre
-1 141,67
Celkové skóre
-3 425
Priemerný počet výstrelov
224,00
Celkom výstrelov
672
Priemerný počet výstrelov mimo
201,00
Celkový počet striel mimo
603
Priemerný počet zásahov
23,00
Celkom zásahov
69
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
0,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
1
Priemerný počet smrtí
67,67
Celkom smrťou
203
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
5
Zásahy do hráčov
Syn T
17 / 1
0 / 0
Syn V
9 / 1
0 / 0
Elinka
8 / 1
0 / 0
Jura
8 / 1
0 / 0
Syn K
7 / 1
0 / 0
Emis
6 / 1
0 / 0
Syn D
4 / 1
0 / 0
Massi
3 / 1
0 / 0
Kamzík
2 / 1
0 / 0
Eliz
1 / 1
0 / 0
Dave
1 / 1
0 / 0
MrGandalf
1 / 1
0 / 0
JKB
1 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
0 / 3
Kikis
0 / 0
0 / 3
Klari
0 / 0
0 / 3
Viky
0 / 0
1 / 3
Fotr
0 / 1
0 / 0
MrMacik
0 / 1
0 / 0
JE
0 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Kamzík
23 / 1
0 / 0
Syn T
22 / 1
0 / 0
JE
21 / 1
0 / 0
Syn V
18 / 1
0 / 0
Syn K
16 / 1
0 / 0
Emis
15 / 1
0 / 0
Jura
15 / 1
0 / 0
Massi
11 / 1
0 / 0
Fotr
9 / 1
0 / 0
Syn D
9 / 1
0 / 0
Eliz
9 / 1
0 / 0
MrMacik
9 / 1
0 / 0
Elinka
8 / 1
0 / 0
MrGandalf
7 / 1
0 / 0
Dave
4 / 1
0 / 0
JKB
2 / 1
0 / 0
Míša
0 / 0
0 / 3
Kikis
0 / 0
1 / 3
Klari
0 / 0
1 / 3
Viky
0 / 0
3 / 3
Obľúbená vesta
7
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
9%
K:D (Zásahov:Smrťou):
59:141 (0,42)
Priemerné skóre
-616,67
Celkové skóre
-1 850
Priemerný počet výstrelov
224,00
Celkom výstrelov
672
Priemerný počet výstrelov mimo
204,33
Celkový počet striel mimo
613
Priemerný počet zásahov
19,67
Celkom zásahov
59
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
47,00
Celkom smrťou
141
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
3,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
10
Zásahy do hráčov
Aďa67
8 / 1
0 / 0
Vaneska
8 / 1
0 / 0
Kecka
6 / 1
0 / 0
Natalie
6 / 1
0 / 0
Vanda
4 / 1
0 / 0
Klari
4 / 1
0 / 0
Syn D
4 / 1
0 / 0
Viky
3 / 1
0 / 0
Syn T
3 / 1
0 / 0
Míša
2 / 1
0 / 0
Kikis
2 / 1
0 / 0
Syn K
2 / 1
0 / 0
Syn V
2 / 1
0 / 0
Tuleň
1 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
1 / 3
Emis
0 / 0
1 / 3
Massi
0 / 0
0 / 3
Dave
0 / 0
2 / 3
Jura
0 / 0
0 / 3
Fotr
0 / 1
0 / 0
Smrti od hráčov
Syn K
18 / 1
0 / 0
Syn V
18 / 1
0 / 0
Syn D
17 / 1
0 / 0
Syn T
13 / 1
0 / 0
Aďa67
11 / 1
0 / 0
Kecka
10 / 1
0 / 0
Vaneska
8 / 1
0 / 0
Fotr
8 / 1
0 / 0
Klari
6 / 1
0 / 0
Vanda
5 / 1
0 / 0
Natalie
4 / 1
0 / 0
Tuleň
4 / 1
0 / 0
Kikis
4 / 1
0 / 0
Míša
3 / 1
0 / 0
Viky
2 / 1
0 / 0
Eliz
0 / 0
5 / 3
Emis
0 / 0
3 / 3
Massi
0 / 0
1 / 3
Dave
0 / 0
1 / 3
Jura
0 / 0
0 / 3
Obľúbená vesta
6
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
6%
K:D (Zásahov:Smrťou):
89:158 (0,56)
Priemerné skóre
-366,67
Celkové skóre
-1 100
Priemerný počet výstrelov
522,00
Celkom výstrelov
1 566
Priemerný počet výstrelov mimo
492,33
Celkový počet striel mimo
1 477
Priemerný počet zásahov
29,67
Celkom zásahov
89
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
4,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
12
Priemerný počet smrtí
52,67
Celkom smrťou
158
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
5
Zásahy do hráčov
Natalie
10 / 1
0 / 0
Vaneska
9 / 1
0 / 0
Syn D
8 / 1
0 / 0
Klari
7 / 1
0 / 0
Kecka
6 / 1
0 / 0
Tuleň
6 / 1
0 / 0
Aďa67
6 / 1
0 / 0
Kikis
6 / 1
0 / 0
Míša
5 / 1
0 / 0
Viky
4 / 1
0 / 0
Syn V
3 / 1
0 / 0
Syn T
3 / 1
0 / 0
Vanda
2 / 1
0 / 0
Fotr
1 / 1
0 / 0
Syn K
1 / 1
0 / 0
Elinka
0 / 0
5 / 3
Emis
0 / 0
4 / 3
Massi
0 / 0
0 / 3
Dave
0 / 0
2 / 3
Jura
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčov
Kecka
23 / 1
0 / 0
Syn K
23 / 1
0 / 0
Syn D
20 / 1
0 / 0
Syn V
18 / 1
0 / 0
Tuleň
11 / 1
0 / 0
Kikis
11 / 1
0 / 0
Syn T
10 / 1
0 / 0
Fotr
9 / 1
0 / 0
Aďa67
8 / 1
0 / 0
Vanda
7 / 1
0 / 0
Natalie
4 / 1
0 / 0
Míša
3 / 1
0 / 0
Viky
3 / 1
0 / 0
Klari
2 / 1
0 / 0
Vaneska
1 / 1
0 / 0
Elinka
0 / 0
1 / 3
Emis
0 / 0
2 / 3
Massi
0 / 0
1 / 3
Dave
0 / 0
0 / 3
Jura
0 / 0
1 / 3

Tímy (5)

Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
13,70%
K:D (Zásahov:Smrťou):
217 :118 (1,84)
Priemerné skóre
29 412,50
Celkové skóre
29 413
Priemerný počet výstrelov
3 174,00
Celkom výstrelov
6 348
Priemerný počet výstrelov mimo
2 740,00
Celkový počet striel mimo
5 480
Priemerný počet zásahov
434,00
Celkom zásahov
868
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
12,50
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
25
Priemerný počet smrtí
236,00
Celkom smrťou
472
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
12,50
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
25
Hry proti dalším týmům
Red team
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Růžový tým
1 Hra proti tímu
434 / 0
1 / 0 / 0
Růžový tým
1 Hra proti tímu
409 / 0
1 / 0 / 0
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
17,55%
K:D (Zásahov:Smrťou):
206 :199 (1,04)
Priemerné skóre
14 925,00
Celkové skóre
14 925
Priemerný počet výstrelov
1 761,00
Celkom výstrelov
3 522
Priemerný počet výstrelov mimo
1 452,00
Celkový počet striel mimo
2 904
Priemerný počet zásahov
309,00
Celkom zásahov
618
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
6,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
12
Priemerný počet smrtí
298,50
Celkom smrťou
597
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
6,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
12
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
1 Hra proti tímu
316 / 0
1 / 0 / 0
Růžový tým
1 Hra proti tímu
290 / 0
1 / 0 / 0
Růžový tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odohrané hier
2
Priemerná presnosť
15,59%
K:D (Zásahov:Smrťou):
653 :468 (1,40)
Priemerné skóre
18 850,00
Celkové skóre
18 850
Priemerný počet výstrelov
2 096,50
Celkom výstrelov
4 193
Priemerný počet výstrelov mimo
1 770,00
Celkový počet striel mimo
3 540
Priemerný počet zásahov
326,50
Celkom zásahov
653
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
12,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
24
Priemerný počet smrtí
234,00
Celkom smrťou
468
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
12,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
24
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Red team
0 hry proti tímu
0 / 316
0 / 0 / 0
Růžový tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Růžový tým
1 Hra proti tímu
317 / 0
1 / 0 / 0
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
11,34%
K:D (Zásahov:Smrťou):
812 :947 (0,86)
Priemerné skóre
9 125,00
Celkové skóre
9 125
Priemerný počet výstrelov
2 400,67
Celkom výstrelov
7 202
Priemerný počet výstrelov mimo
2 130,00
Celkový počet striel mimo
6 390
Priemerný počet zásahov
270,67
Celkom zásahov
812
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
12,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
37
Priemerný počet smrtí
315,67
Celkom smrťou
947
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
12,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
37
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 434
0 / 0 / 0
Red team
0 hry proti tímu
0 / 290
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Růžový tým
0 hry proti tímu
0 / 186
0 / 0 / 0
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
12,01%
K:D (Zásahov:Smrťou):
545 :1012 (0,54)
Priemerné skóre
16,67
Celkové skóre
17
Priemerný počet výstrelov
1 541,33
Celkom výstrelov
4 624
Priemerný počet výstrelov mimo
1 359,67
Celkový počet striel mimo
4 079
Priemerný počet zásahov
181,67
Celkom zásahov
545
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
7,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
22
Priemerný počet smrtí
337,33
Celkom smrťou
1 012
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
7,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
22
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 409
0 / 0 / 0
Red team
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 317
0 / 0 / 0
Růžový tým
1 Hra proti tímu
186 / 0
0 / 0 / 1

Hry (7)

Filtre


Dátum
Herný mód
Hráči
02.09.2026 11:39 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:39 Deathmatch 1. Kamzík 2. JE 3. JKB 4. MrMacik 5. MrGandalf
02.09.2026 11:24 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:24 Tímový deathmatch 1. Syn K 2. Syn V 3. Syn T 4. Syn D 5. Fotr 6. Klari 7. Viky 8. Vaneska 9. Kikis 10. Míša
02.09.2026 11:08 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:08 Tímový deathmatch 1. Tuleň 2. Kecka 3. Massi 4. Dave 5. Jura 7. Aďa67 6. Emis 8. Vanda 9. Elinka 10. Eliz 11. Natalie
02.09.2026 10:52 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:52 Tímový deathmatch 1. Massi 2. Jura 3. Kikis 4. Dave 5. Emis 6. Eliz 7. Klari 8. Viky 9. Elinka 10. Míša 11. Vaneska
02.09.2026 10:34 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:34 Tímový deathmatch 1. Tulen 2. Kecka 3. MrMacik 4. JE 5. Kamzík 6. Vanda 7. MrGandalf 8. JKB 9. Ada67 10. Natalie
02.09.2026 10:18 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:18 Tímový deathmatch 1. Syn K 2. Syn V 3. Syn D 4. Syn T 5. Massi 6. Dave 7. Fotr 8. Jura 9. Emis 10. Eliz 11. Elinka
02.09.2026 10:02 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:02 Tímový deathmatch 1. Kamzík 2. JE 3. MrMacik 4. MrGandalf 5. JKB 6. Klari 7. Kikis 8. Viky 9. Míša 10. Vaneska
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:39
02.09.2026 11:39
Deathmatch
1. Kamzík 2. JE 3. JKB 4. MrMacik 5. MrGandalf
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:24
02.09.2026 11:24
Tímový deathmatch
1. Syn K 2. Syn V 3. Syn T 4. Syn D 5. Fotr 6. Klari 7. Viky 8. Vaneska 9. Kikis 10. Míša
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 11:08
02.09.2026 11:08
Tímový deathmatch
1. Tuleň 2. Kecka 3. Massi 4. Dave 5. Jura 7. Aďa67 6. Emis 8. Vanda 9. Elinka 10. Eliz 11. Natalie
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:52
02.09.2026 10:52
Tímový deathmatch
1. Massi 2. Jura 3. Kikis 4. Dave 5. Emis 6. Eliz 7. Klari 8. Viky 9. Elinka 10. Míša 11. Vaneska
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:34
02.09.2026 10:34
Tímový deathmatch
1. Tulen 2. Kecka 3. MrMacik 4. JE 5. Kamzík 6. Vanda 7. MrGandalf 8. JKB 9. Ada67 10. Natalie
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:18
02.09.2026 10:18
Tímový deathmatch
1. Syn K 2. Syn V 3. Syn D 4. Syn T 5. Massi 6. Dave 7. Fotr 8. Jura 9. Emis 10. Eliz 11. Elinka
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 02.09.2026 10:02
02.09.2026 10:02
Tímový deathmatch
1. Kamzík 2. JE 3. MrMacik 4. MrGandalf 5. JKB 6. Klari 7. Kikis 8. Viky 9. Míša 10. Vaneska

Tento web využívá soubory cookie

Spracovanie súborov cookie

Táto webová stránka používa súbory cookie na zabezpečenie správnej funkčnosti a na analýzu návštevnosti. Kliknutím na "Prijať všetko" súhlasíte s ich používaním.

Politika spracovania osobných údajov