Back to league Zpět na plánované akce

Speciální tréninková akce

Písecký pohár laser game 2024
Speciální tréninková akce

Informace o akci laser game, který se bude odehrávat v Laser arena Písek.

Information

Arena:

Termíny:

  • Zrušený:  - 
  •  - 

Format: Individuální

Description

Abyste měli možnost se připravit na soutěžní sezónu, pořádáme na začátku roku speciální tréninkovou akci. Akce bude otevřená pro všechny hráče i jednotlivce, i pro ty, kteří ještě tým nemají.


Přijďte potrénovat s našimi mazáky!

Pro ty, kteří ještě nemají tým bude možnost potkat se s dalšími hráči a třeba se do nějakého týmu přidat. Neúplné týmy, tak můžou najít svého chybějícího hráče.

V rámci akce bude neomezené hraní v aréně (podle kapacity). K dispozici budou také ostatní gamy. Možná si vyzkoušíme i speciální herní módy, které hrají jen naše kroužkové děti.

Přihlášení

Na akci je nutné se přihlásit.

Pokud v rámci přihlášky na celou ligu zaškrtnete termín speciální tréninkové akce, pak není potřeba posílat extra přihlášku za každého hráče.

Je možné přihlásit se i na oba termíny akce, ale se zaplacenou celoroční registrací na Písecký pohár 2024 je jen jeden z termínů v ceně.

Price

Nečlen: 300 Kč / hráč

Člen: 250 Kč / hráč

Platbu proveďte na účet (2800687081/2010), nebo hotově v aréně.

Hráči se zaplaceným ročním startovným na Písecký pohár 2024 mají jeden termín akce v ceně.

Players

Seznam přihlášených hráčů na akci laser game.

Termín je zrušený

1. Heroyt

2. Sofčilka

3. Dejvuos

4. Naruto

5. Kolas

6. fenix

7. Saruše

8. Simon1

9. Cobra

Frequently Asked Questions

Laser game is a sport. And as in any other sport, tournaments are organized here too. A laser game tournament is usually a one-day event where several players/teams compete against each other. Laser game tournaments can be organized in several ways depending on the game mode, bracket type, arena, etc.

A laser game league is a long-term competition consisting of several tournaments. The results are evaluated from each tournament separately, but also as a whole. At the end of the league season, the overall results are announced.

To register for a tournament, just open the page of the specific Laser League tournament and fill out the form via the "register" button. If you (or your teammates) have a Laser League player account, the whole process will be easier for you, as you don't have to enter all the information and the tournament will be added to your profile.

After registration, you will receive a link to your e-mail through which you can change your application. If you are registered in the Laser League, you can find and edit your application in your profile.