Skupina - OSLAVA KUBA 17.10.2026

17.10.2026

Herní mód

Hráči (8)

Oblíbená vesta
17
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
13%
K:D (Zásahy:Smrti):
125:117 (1,07)
Průměrné skóre
3 062,50
Celkové skóre
6 125
Průměrný počet výstřelů
521,50
Celkem výstřelů
1 043
Průměrný počet výstřelů mimo
459,00
Celkem výstřelů mimo
918
Průměrný počet zásahů
62,50
Celkem zásahů
125
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
1,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
3
Průměrný počet smrtí
58,50
Celkem smrtí
117
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
2,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Kubik
43 / 2
0 / 0
Táda
32 / 2
0 / 0
Junior
24 / 2
0 / 0
Tako
23 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
1 / 2
Moncik
0 / 0
1 / 2
Tonda
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčů
Tako
34 / 2
0 / 0
Kubik
29 / 2
0 / 0
Junior
27 / 2
0 / 0
Táda
23 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
1 / 2
Moncik
0 / 0
1 / 2
Tonda
0 / 0
2 / 2
Oblíbená vesta
9
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
18%
K:D (Zásahy:Smrti):
91:81 (1,12)
Průměrné skóre
2 350,00
Celkové skóre
4 700
Průměrný počet výstřelů
253,50
Celkem výstřelů
507
Průměrný počet výstřelů mimo
208,00
Celkem výstřelů mimo
416
Průměrný počet zásahů
45,50
Celkem zásahů
91
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
1,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
2
Průměrný počet smrtí
40,50
Celkem smrtí
81
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
3,50
Celkem smrtí od spoluhráčů
7
Zásahy do hráčů
Kubik
26 / 2
0 / 0
Tako
24 / 2
0 / 0
Táda
23 / 2
0 / 0
Junior
16 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
0 / 2
Tonda
0 / 0
1 / 2
Salči 24
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčů
Kubik
20 / 2
0 / 0
Tako
20 / 2
0 / 0
Táda
18 / 2
0 / 0
Junior
16 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
4 / 2
Tonda
0 / 0
2 / 2
Salči 24
0 / 0
1 / 2
Oblíbená vesta
16
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
16%
K:D (Zásahy:Smrti):
33:28 (1,18)
Průměrné skóre
2 412,50
Celkové skóre
4 825
Průměrný počet výstřelů
319,00
Celkem výstřelů
638
Průměrný počet výstřelů mimo
269,50
Celkem výstřelů mimo
539
Průměrný počet zásahů
49,50
Celkem zásahů
99
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
2,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
5
Průměrný počet smrtí
42,00
Celkem smrtí
84
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
2,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Táda
30 / 2
0 / 0
Junior
26 / 2
0 / 0
Kubik
26 / 2
0 / 0
Tako
12 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
1 / 2
Moncik
0 / 0
2 / 2
Salči 24
0 / 0
2 / 2
Smrti od hráčů
Kubik
24 / 2
0 / 0
Junior
22 / 2
0 / 0
Táda
20 / 2
0 / 0
Tako
14 / 2
0 / 0
Hemi
0 / 0
2 / 2
Moncik
0 / 0
1 / 2
Salči 24
0 / 0
1 / 2
Oblíbená vesta
2
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
6%
K:D (Zásahy:Smrti):
7:6 (1,17)
Průměrné skóre
1 875,00
Celkové skóre
3 750
Průměrný počet výstřelů
808,00
Celkem výstřelů
1 616
Průměrný počet výstřelů mimo
766,00
Celkem výstřelů mimo
1 532
Průměrný počet zásahů
42,00
Celkem zásahů
84
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
3,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
6
Průměrný počet smrtí
36,00
Celkem smrtí
72
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
2,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Salči 24
27 / 2
0 / 0
Tonda
22 / 2
0 / 0
Moncik
16 / 2
0 / 0
Hemi
13 / 2
0 / 0
Kubik
0 / 0
2 / 2
Táda
0 / 0
1 / 2
Tako
0 / 0
3 / 2
Smrti od hráčů
Tonda
26 / 2
0 / 0
Salči 24
24 / 2
0 / 0
Moncik
16 / 2
0 / 0
Hemi
2 / 2
0 / 0
Kubik
0 / 0
1 / 2
Táda
0 / 0
1 / 2
Tako
0 / 0
2 / 2
Oblíbená vesta
18
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
6%
K:D (Zásahy:Smrti):
113:82 (1,38)
Průměrné skóre
2 637,50
Celkové skóre
5 275
Průměrný počet výstřelů
993,00
Celkem výstřelů
1 986
Průměrný počet výstřelů mimo
936,50
Celkem výstřelů mimo
1 873
Průměrný počet zásahů
56,50
Celkem zásahů
113
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
5,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
11
Průměrný počet smrtí
41,00
Celkem smrtí
82
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
4,50
Celkem smrtí od spoluhráčů
9
Zásahy do hráčů
Hemi
34 / 2
0 / 0
Salči 24
34 / 2
0 / 0
Moncik
20 / 2
0 / 0
Tonda
14 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
2 / 2
Kubik
0 / 0
3 / 2
Táda
0 / 0
6 / 2
Smrti od hráčů
Moncik
24 / 2
0 / 0
Salči 24
23 / 2
0 / 0
Hemi
14 / 2
0 / 0
Tonda
12 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
3 / 2
Kubik
0 / 0
1 / 2
Táda
0 / 0
5 / 2
Oblíbená vesta
8
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
10%
K:D (Zásahy:Smrti):
12:13 (0,92)
Průměrné skóre
1 775,00
Celkové skóre
3 550
Průměrný počet výstřelů
532,50
Celkem výstřelů
1 065
Průměrný počet výstřelů mimo
478,50
Celkem výstřelů mimo
957
Průměrný počet zásahů
54,00
Celkem zásahů
108
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
4,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
8
Průměrný počet smrtí
58,50
Celkem smrtí
117
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
4,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
8
Zásahy do hráčů
Salči 24
29 / 2
0 / 0
Hemi
27 / 2
0 / 0
Tonda
24 / 2
0 / 0
Moncik
20 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
1 / 2
Táda
0 / 0
6 / 2
Tako
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčů
Salči 24
43 / 2
0 / 0
Moncik
26 / 2
0 / 0
Tonda
26 / 2
0 / 0
Hemi
14 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
2 / 2
Táda
0 / 0
3 / 2
Tako
0 / 0
3 / 2
Oblíbená vesta
14
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
8%
K:D (Zásahy:Smrti):
31:37 (0,84)
Průměrné skóre
1 087,50
Celkové skóre
2 175
Průměrný počet výstřelů
679,50
Celkem výstřelů
1 359
Průměrný počet výstřelů mimo
633,00
Celkem výstřelů mimo
1 266
Průměrný počet zásahů
46,50
Celkem zásahů
93
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
4,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
9
Průměrný počet smrtí
55,50
Celkem smrtí
111
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
6,50
Celkem smrtí od spoluhráčů
13
Zásahy do hráčů
Hemi
23 / 2
0 / 0
Salči 24
23 / 2
0 / 0
Tonda
20 / 2
0 / 0
Moncik
18 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
1 / 2
Kubik
0 / 0
3 / 2
Tako
0 / 0
5 / 2
Smrti od hráčů
Salči 24
32 / 2
0 / 0
Tonda
30 / 2
0 / 0
Moncik
23 / 2
0 / 0
Hemi
13 / 2
0 / 0
Junior
0 / 0
1 / 2
Kubik
0 / 0
6 / 2
Tako
0 / 0
6 / 2
Oblíbená vesta
7
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
10%
K:D (Zásahy:Smrti):
50:99 (0,51)
Průměrné skóre
-587,50
Celkové skóre
-1 175
Průměrný počet výstřelů
267,00
Celkem výstřelů
534
Průměrný počet výstřelů mimo
242,00
Celkem výstřelů mimo
484
Průměrný počet zásahů
25,00
Celkem zásahů
50
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
3,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
7
Průměrný počet smrtí
49,50
Celkem smrtí
99
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
1,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
2
Zásahy do hráčů
Kubik
14 / 2
0 / 0
Tako
14 / 2
0 / 0
Táda
13 / 2
0 / 0
Junior
2 / 2
0 / 0
Moncik
0 / 0
4 / 2
Tonda
0 / 0
2 / 2
Salči 24
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčů
Tako
34 / 2
0 / 0
Kubik
27 / 2
0 / 0
Táda
23 / 2
0 / 0
Junior
13 / 2
0 / 0
Moncik
0 / 0
0 / 2
Tonda
0 / 0
1 / 2
Salči 24
0 / 0
1 / 2

Týmy (2)

Odehráno her
2
Průměrná přesnost
6,69%
K:D (Zásahy:Smrti):
199 :191 (1,04)
Průměrné skóre
7 375,00
Celkové skóre
7 375
Průměrný počet výstřelů
3 013,00
Celkem výstřelů
6 026
Průměrný počet výstřelů mimo
2 814,00
Celkem výstřelů mimo
5 628
Průměrný počet zásahů
199,00
Celkem zásahů
398
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
17,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
34
Průměrný počet smrtí
191,00
Celkem smrtí
382
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
17,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
34
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
2 hry proti týmu
364 / 0
1 / 0 / 1
Odehráno her
2
Průměrná přesnost
13,63%
K:D (Zásahy:Smrti):
365 :381 (0,96)
Průměrné skóre
7 237,50
Celkové skóre
7 238
Průměrný počet výstřelů
1 361,00
Celkem výstřelů
2 722
Průměrný počet výstřelů mimo
1 178,50
Celkem výstřelů mimo
2 357
Průměrný počet zásahů
182,50
Celkem zásahů
365
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
8,50
Celkem zásahů do spoluhráčů
17
Průměrný počet smrtí
190,50
Celkem smrtí
381
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
8,50
Celkem smrtí od spoluhráčů
17
Hry proti dalším týmům
Červený tým
0 hry proti týmu
0 / 364
0 / 0 / 0

Hry (2)

Filtry


Datum
Herní mód
Hráči
17.10.2026 12:27 Zobrazit výsledky ze hry FunSpace ČB 17.10.2026 12:27 Team deathmatch 1. Salči 24 2. Tako 3. Tonda 4. Kubik 5. Moncik 6. Táda 7. Junior 8. Hemi
17.10.2026 11:53 Zobrazit výsledky ze hry FunSpace ČB 17.10.2026 11:53 Team deathmatch 1. Junior 2. Moncik 3. Salči 24 4. Tonda 5. Tako 6. Táda 7. Kubik 8. Hemi
Zobrazit výsledky ze hry FunSpace ČB 17.10.2026 12:27
17.10.2026 12:27
Team deathmatch
1. Salči 24 2. Tako 3. Tonda 4. Kubik 5. Moncik 6. Táda 7. Junior 8. Hemi
Zobrazit výsledky ze hry FunSpace ČB 17.10.2026 11:53
17.10.2026 11:53
Team deathmatch
1. Junior 2. Moncik 3. Salči 24 4. Tonda 5. Tako 6. Táda 7. Kubik 8. Hemi

Tento web využívá soubory cookie

Zpracování souborů cookies

Tento web využívá soubory cookie k zajištění správné funkčnosti a pro analýzu návštěvnosti. Kliknutím na tlačítko "Přijmout vše" souhlasíte s jejich využíváním.

Zásady zpracování osobních údajů