Skupina - Oslava Jakub

16.10.2026

Herný mód

Hráči (10)

Obľúbená vesta
4
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
28%
K:D (Zásahov:Smrťou):
39:22 (1,77)
Priemerné skóre
4 483,33
Celkové skóre
13 450
Priemerný počet výstrelov
232,33
Celkom výstrelov
697
Priemerný počet výstrelov mimo
167,33
Celkový počet striel mimo
502
Priemerný počet zásahov
65,00
Celkom zásahov
195
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
4
Priemerný počet smrtí
36,67
Celkom smrťou
110
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
4,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
13
Zásahy do hráčov
Drtič
59 / 3
0 / 0
You
28 / 2
1 / 1
Bombardak
26 / 2
1 / 1
Velriba
24 / 2
0 / 1
Liška
19 / 3
0 / 0
Jelikule
14 / 1
0 / 2
Sniper camp
13 / 1
2 / 2
Deko
8 / 1
0 / 2
Tung Sahur
0 / 0
0 / 3
Smrti od hráčov
Drtič
23 / 3
0 / 0
You
22 / 2
1 / 1
Jelikule
14 / 1
3 / 2
Bombardak
13 / 2
1 / 1
Velriba
13 / 2
0 / 1
Sniper camp
6 / 1
3 / 2
Deko
3 / 1
3 / 2
Liška
3 / 2
0 / 0
Tung Sahur
0 / 0
2 / 3
Obľúbená vesta
9
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
15%
K:D (Zásahov:Smrťou):
184:133 (1,38)
Priemerné skóre
3 466,67
Celkové skóre
10 400
Priemerný počet výstrelov
397,67
Celkom výstrelov
1 193
Priemerný počet výstrelov mimo
336,33
Celkový počet striel mimo
1 009
Priemerný počet zásahov
61,33
Celkom zásahov
184
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
9
Priemerný počet smrtí
44,33
Celkom smrťou
133
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
7,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
23
Zásahy do hráčov
Velriba
43 / 3
0 / 0
Bombardak
36 / 3
0 / 0
Drtič
30 / 2
0 / 1
Liška
28 / 2
0 / 1
Deko
16 / 2
0 / 1
You
10 / 1
1 / 2
Bici
6 / 1
3 / 2
Tung Sahur
6 / 1
0 / 2
Jelikule
0 / 0
5 / 3
Smrti od hráčov
Velriba
31 / 3
0 / 0
Drtič
16 / 2
2 / 1
You
14 / 1
8 / 2
Deko
13 / 2
2 / 1
Bici
13 / 1
2 / 2
Bombardak
11 / 3
0 / 0
Tung Sahur
7 / 1
5 / 2
Liška
5 / 2
0 / 0
Jelikule
0 / 0
4 / 3
Obľúbená vesta
2
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
10%
K:D (Zásahov:Smrťou):
221:129 (1,71)
Priemerné skóre
3 950,00
Celkové skóre
11 850
Priemerný počet výstrelov
742,00
Celkom výstrelov
2 226
Priemerný počet výstrelov mimo
668,33
Celkový počet striel mimo
2 005
Priemerný počet zásahov
73,67
Celkom zásahov
221
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
7,67
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
23
Priemerný počet smrtí
43,00
Celkom smrťou
129
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
6,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
19
Zásahy do hráčov
Deko
44 / 3
0 / 0
Velriba
32 / 2
2 / 1
Bombardak
28 / 2
3 / 1
Tung Sahur
26 / 2
0 / 1
Bici
22 / 2
1 / 1
Drtič
16 / 1
8 / 2
Sniper camp
14 / 1
8 / 2
Liška
10 / 1
0 / 2
Jelikule
6 / 1
1 / 2
Smrti od hráčov
Bici
28 / 2
1 / 1
Deko
22 / 3
0 / 0
Drtič
15 / 1
6 / 2
Bombardak
12 / 2
1 / 1
Tung Sahur
10 / 2
1 / 1
Sniper camp
10 / 1
1 / 2
Velriba
8 / 2
5 / 1
Liška
3 / 1
3 / 1
Jelikule
2 / 1
1 / 2
Obľúbená vesta
10
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
6%
K:D (Zásahov:Smrťou):
154:101 (1,52)
Priemerné skóre
2 650,00
Celkové skóre
7 950
Priemerný počet výstrelov
866,67
Celkom výstrelov
2 600
Priemerný počet výstrelov mimo
815,33
Celkový počet striel mimo
2 446
Priemerný počet zásahov
51,33
Celkom zásahov
154
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
5,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
15
Priemerný počet smrtí
33,67
Celkom smrťou
101
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
2,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
8
Zásahy do hráčov
Bombardak
42 / 3
0 / 0
Drtič
31 / 2
3 / 1
Velriba
21 / 3
0 / 0
Bici
14 / 1
3 / 2
Liška
12 / 2
0 / 1
Deko
9 / 2
0 / 1
Tung Sahur
8 / 1
4 / 2
You
2 / 1
1 / 2
Sniper camp
0 / 0
4 / 3
Smrti od hráčov
Velriba
22 / 3
0 / 0
Bombardak
19 / 3
0 / 0
Drtič
18 / 2
0 / 1
Bici
14 / 1
0 / 2
Tung Sahur
7 / 1
1 / 2
You
6 / 1
1 / 2
Deko
5 / 2
1 / 1
Liška
2 / 2
0 / 0
Sniper camp
0 / 0
5 / 3
Obľúbená vesta
8
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
9%
K:D (Zásahov:Smrťou):
113:100 (1,13)
Priemerné skóre
1 358,33
Celkové skóre
4 075
Priemerný počet výstrelov
436,00
Celkom výstrelov
1 308
Priemerný počet výstrelov mimo
398,33
Celkový počet striel mimo
1 195
Priemerný počet zásahov
37,67
Celkom zásahov
113
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
4,67
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
14
Priemerný počet smrtí
33,33
Celkom smrťou
100
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Drtič
28 / 3
0 / 0
Bombardak
16 / 2
3 / 1
Velriba
15 / 2
0 / 1
Liška
12 / 3
0 / 0
You
10 / 2
1 / 1
Sniper camp
7 / 1
5 / 2
Jelikule
7 / 1
1 / 2
Deko
4 / 1
2 / 2
Bici
0 / 0
2 / 3
Smrti od hráčov
Drtič
29 / 3
0 / 0
You
26 / 2
0 / 1
Velriba
13 / 2
0 / 1
Jelikule
8 / 1
4 / 2
Sniper camp
6 / 1
0 / 2
Bombardak
5 / 2
0 / 1
Liška
5 / 2
0 / 0
Deko
4 / 1
0 / 2
Bici
0 / 0
0 / 3
Obľúbená vesta
6
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
6%
K:D (Zásahov:Smrťou):
2:3 (0,67)
Priemerné skóre
575,00
Celkové skóre
1 725
Priemerný počet výstrelov
836,67
Celkom výstrelov
2 510
Priemerný počet výstrelov mimo
786,67
Celkový počet striel mimo
2 360
Priemerný počet zásahov
50,00
Celkom zásahov
150
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
4,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
12
Priemerný počet smrtí
75,00
Celkom smrťou
225
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
7,67
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
23
Zásahy do hráčov
Tung Sahur
29 / 3
0 / 0
Bici
23 / 3
0 / 0
Jelikule
18 / 2
0 / 1
Bombardak
17 / 1
2 / 2
Sniper camp
16 / 2
2 / 1
You
15 / 1
6 / 2
Deko
14 / 2
0 / 1
Velriba
6 / 1
1 / 2
Liška
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčov
Bici
59 / 3
0 / 0
Jelikule
31 / 2
3 / 1
Sniper camp
30 / 2
0 / 1
Tung Sahur
28 / 3
0 / 0
You
16 / 1
8 / 2
Deko
16 / 2
2 / 1
Velriba
14 / 1
4 / 2
Bombardak
8 / 1
5 / 2
Liška
0 / 0
1 / 2
Obľúbená vesta
3
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
10%
K:D (Zásahov:Smrťou):
100:123 (0,81)
Priemerné skóre
525,00
Celkové skóre
1 575
Priemerný počet výstrelov
361,33
Celkom výstrelov
1 084
Priemerný počet výstrelov mimo
328,00
Celkový počet striel mimo
984
Priemerný počet zásahov
33,33
Celkom zásahov
100
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
4,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
13
Priemerný počet smrtí
41,00
Celkom smrťou
123
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
2,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
6
Zásahy do hráčov
You
22 / 3
0 / 0
Drtič
16 / 2
2 / 1
Sniper camp
13 / 2
2 / 1
Velriba
12 / 1
1 / 2
Bombardak
10 / 1
2 / 2
Jelikule
5 / 2
1 / 1
Tung Sahur
4 / 1
0 / 2
Bici
3 / 1
3 / 2
Liška
2 / 2
2 / 1
Smrti od hráčov
You
44 / 3
0 / 0
Sniper camp
16 / 2
0 / 1
Drtič
14 / 2
0 / 1
Bombardak
11 / 1
3 / 2
Velriba
10 / 1
1 / 2
Jelikule
9 / 2
0 / 1
Bici
8 / 1
0 / 2
Tung Sahur
4 / 1
2 / 2
Liška
1 / 1
0 / 1
Obľúbená vesta
5
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
6%
K:D (Zásahov:Smrťou):
131:157 (0,83)
Priemerné skóre
658,33
Celkové skóre
1 975
Priemerný počet výstrelov
690,33
Celkom výstrelov
2 071
Priemerný počet výstrelov mimo
646,67
Celkový počet striel mimo
1 940
Priemerný počet zásahov
43,67
Celkom zásahov
131
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
6,67
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
20
Priemerný počet smrtí
52,33
Celkom smrťou
157
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Sniper camp
31 / 3
0 / 0
Jelikule
22 / 3
0 / 0
Drtič
14 / 1
4 / 2
Bici
13 / 2
0 / 1
Tung Sahur
13 / 2
0 / 1
Deko
10 / 1
1 / 2
You
8 / 2
5 / 1
Bombardak
0 / 0
9 / 3
Liška
0 / 1
1 / 2
Smrti od hráčov
Sniper camp
43 / 3
0 / 0
You
32 / 2
2 / 1
Bici
24 / 2
0 / 1
Jelikule
21 / 3
0 / 0
Tung Sahur
15 / 2
0 / 1
Deko
12 / 1
1 / 2
Drtič
6 / 1
1 / 2
Bombardak
0 / 0
0 / 3
Liška
0 / 0
0 / 2
Obľúbená vesta
1
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
7%
K:D (Zásahov:Smrťou):
89:196 (0,45)
Priemerné skóre
-883,33
Celkové skóre
-2 650
Priemerný počet výstrelov
474,00
Celkom výstrelov
1 422
Priemerný počet výstrelov mimo
444,33
Celkový počet striel mimo
1 333
Priemerný počet zásahov
29,67
Celkom zásahov
89
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
3,33
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
10
Priemerný počet smrtí
65,33
Celkom smrťou
196
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
7,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
21
Zásahy do hráčov
Jelikule
19 / 3
0 / 0
Bici
13 / 2
1 / 1
You
12 / 2
1 / 1
Deko
11 / 1
3 / 2
Sniper camp
11 / 3
0 / 0
Drtič
8 / 1
5 / 2
Tung Sahur
5 / 2
0 / 1
Velriba
0 / 0
0 / 3
Liška
0 / 1
0 / 2
Smrti od hráčov
Jelikule
42 / 3
0 / 0
Sniper camp
36 / 3
0 / 0
You
28 / 2
3 / 1
Bici
26 / 2
1 / 1
Drtič
17 / 1
2 / 2
Tung Sahur
16 / 2
3 / 1
Deko
10 / 1
2 / 2
Velriba
0 / 0
9 / 3
Liška
0 / 0
1 / 2
Obľúbená vesta
20
Odohrané hier
3
Priemerná presnosť
4%
K:D (Zásahov:Smrťou):
8:29 (0,28)
Priemerné skóre
-941,67
Celkové skóre
-2 825
Priemerný počet výstrelov
187,00
Celkom výstrelov
561
Priemerný počet výstrelov mimo
179,00
Celkový počet striel mimo
537
Priemerný počet zásahov
8,00
Celkom zásahov
24
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
1,67
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
5
Priemerný počet smrtí
29,00
Celkom smrťou
87
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
1,33
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
4
Zásahy do hráčov
Tung Sahur
5 / 2
0 / 0
Sniper camp
5 / 2
0 / 0
You
3 / 1
3 / 1
Bici
3 / 2
0 / 0
Jelikule
2 / 2
0 / 0
Deko
1 / 1
0 / 1
Bombardak
0 / 0
1 / 2
Velriba
0 / 0
0 / 2
Drtič
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčov
Sniper camp
28 / 2
0 / 1
Bici
19 / 3
0 / 0
Tung Sahur
12 / 3
0 / 0
Jelikule
12 / 2
0 / 1
You
10 / 1
0 / 2
Deko
2 / 2
2 / 1
Bombardak
0 / 1
0 / 2
Velriba
0 / 1
1 / 2
Drtič
0 / 0
1 / 3

Tímy (6)

Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
10,36%
K:D (Zásahov:Smrťou):
269 :143 (1,88)
Priemerné skóre
15 900,00
Celkové skóre
15 900
Priemerný počet výstrelov
2 597,00
Celkom výstrelov
2 597
Priemerný počet výstrelov mimo
2 328,00
Celkový počet striel mimo
2 328
Priemerný počet zásahov
269,00
Celkom zásahov
269
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
22,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
22
Priemerný počet smrtí
143,00
Celkom smrťou
143
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
22,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
22
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
1 Hra proti tímu
247 / 0
1 / 0 / 0
Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
11,64%
K:D (Zásahov:Smrťou):
59 :45 (1,31)
Priemerné skóre
15 050,00
Celkové skóre
15 050
Priemerný počet výstrelov
2 534,00
Celkom výstrelov
2 534
Priemerný počet výstrelov mimo
2 239,00
Celkový počet striel mimo
2 239
Priemerný počet zásahov
295,00
Celkom zásahov
295
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
23,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
23
Priemerný počet smrtí
225,00
Celkom smrťou
225
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
23,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
23
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
1 Hra proti tímu
272 / 0
1 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
7,83%
K:D (Zásahov:Smrťou):
215 :203 (1,06)
Priemerné skóre
9 250,00
Celkové skóre
9 250
Priemerný počet výstrelov
2 745,00
Celkom výstrelov
2 745
Priemerný počet výstrelov mimo
2 530,00
Celkový počet striel mimo
2 530
Priemerný počet zásahov
215,00
Celkom zásahov
215
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
12,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
12
Priemerný počet smrtí
203,00
Celkom smrťou
203
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
12,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
12
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 191
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
9,29%
K:D (Zásahov:Smrťou):
203 :215 (0,94)
Priemerné skóre
7 450,00
Celkové skóre
7 450
Priemerný počet výstrelov
2 184,00
Celkom výstrelov
2 184
Priemerný počet výstrelov mimo
1 981,00
Celkový počet striel mimo
1 981
Priemerný počet zásahov
203,00
Celkom zásahov
203
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
12,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
12
Priemerný počet smrtí
215,00
Celkom smrťou
215
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
12,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
12
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
1 Hra proti tímu
191 / 0
0 / 0 / 1
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
6,54%
K:D (Zásahov:Smrťou):
243 :313 (0,78)
Priemerné skóre
2 000,00
Celkové skóre
2 000
Priemerný počet výstrelov
3 717,00
Celkom výstrelov
3 717
Priemerný počet výstrelov mimo
3 474,00
Celkový počet striel mimo
3 474
Priemerný počet zásahov
243,00
Celkom zásahov
243
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
41,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
41
Priemerný počet smrtí
313,00
Celkom smrťou
313
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
41,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
41
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 272
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odohrané hier
1
Priemerná presnosť
7,18%
K:D (Zásahov:Smrťou):
68 :131 (0,52)
Priemerné skóre
-2 125,00
Celkové skóre
-2 125
Priemerný počet výstrelov
1 895,00
Celkom výstrelov
1 895
Priemerný počet výstrelov mimo
1 759,00
Celkový počet striel mimo
1 759
Priemerný počet zásahov
136,00
Celkom zásahov
136
Priemerný počet zásahov na spoluhráčov
15,00
Celkový počet zásahov na spoluhráčov
15
Priemerný počet smrtí
262,00
Celkom smrťou
262
Priemerný počet zabití od spoluhráčov
15,00
Celkový počet úmrtí od spoluhráčov
15
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 247
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti tímu
0 / 0
0 / 0 / 0

Hry (3)

Filtre


Dátum
Herný mód
Hráči
16.10.2026 17:45 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 17:45 Tímový deathmatch 1. Sniper camp 2. Bici 3. You 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Deko 7. Velriba 8. Drtič 9. Bombardak 10. Liška
16.10.2026 17:10 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 17:10 Tímový deathmatch 1. Bici 2. You 3. Jelikule 4. Sniper camp 5. Velriba 6. Deko 7. Tung Sahur 8. Drtič 0. Liška 9. Bombardak
16.10.2026 16:38 Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 16:38 Tímový deathmatch 1. Sniper camp 2. You 3. Bici 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Drtič 7. Velriba 8. Deko 9. Liška 10. Bombardak
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 17:45
16.10.2026 17:45
Tímový deathmatch
1. Sniper camp 2. Bici 3. You 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Deko 7. Velriba 8. Drtič 9. Bombardak 10. Liška
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 17:10
16.10.2026 17:10
Tímový deathmatch
1. Bici 2. You 3. Jelikule 4. Sniper camp 5. Velriba 6. Deko 7. Tung Sahur 8. Drtič 0. Liška 9. Bombardak
Zobraziť výsledky z Laser arena Písek 16.10.2026 16:38
16.10.2026 16:38
Tímový deathmatch
1. Sniper camp 2. You 3. Bici 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Drtič 7. Velriba 8. Deko 9. Liška 10. Bombardak

Tento web využívá soubory cookie

Spracovanie súborov cookie

Táto webová stránka používa súbory cookie na zabezpečenie správnej funkčnosti a na analýzu návštevnosti. Kliknutím na "Prijať všetko" súhlasíte s ich používaním.

Politika spracovania osobných údajov