Skupina - Oslava Jakub

16.10.2026

Herní mód

Hráči (10)

Oblíbená vesta
4
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
28%
K:D (Zásahy:Smrti):
39:22 (1,77)
Průměrné skóre
4 483,33
Celkové skóre
13 450
Průměrný počet výstřelů
232,33
Celkem výstřelů
697
Průměrný počet výstřelů mimo
167,33
Celkem výstřelů mimo
502
Průměrný počet zásahů
65,00
Celkem zásahů
195
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
1,33
Celkem zásahů do spoluhráčů
4
Průměrný počet smrtí
36,67
Celkem smrtí
110
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
4,33
Celkem smrtí od spoluhráčů
13
Zásahy do hráčů
Drtič
59 / 3
0 / 0
You
28 / 2
1 / 1
Bombardak
26 / 2
1 / 1
Velriba
24 / 2
0 / 1
Liška
19 / 3
0 / 0
Jelikule
14 / 1
0 / 2
Sniper camp
13 / 1
2 / 2
Deko
8 / 1
0 / 2
Tung Sahur
0 / 0
0 / 3
Smrti od hráčů
Drtič
23 / 3
0 / 0
You
22 / 2
1 / 1
Jelikule
14 / 1
3 / 2
Bombardak
13 / 2
1 / 1
Velriba
13 / 2
0 / 1
Sniper camp
6 / 1
3 / 2
Deko
3 / 1
3 / 2
Liška
3 / 2
0 / 0
Tung Sahur
0 / 0
2 / 3
Oblíbená vesta
9
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
15%
K:D (Zásahy:Smrti):
184:133 (1,38)
Průměrné skóre
3 466,67
Celkové skóre
10 400
Průměrný počet výstřelů
397,67
Celkem výstřelů
1 193
Průměrný počet výstřelů mimo
336,33
Celkem výstřelů mimo
1 009
Průměrný počet zásahů
61,33
Celkem zásahů
184
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
3,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
9
Průměrný počet smrtí
44,33
Celkem smrtí
133
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
7,67
Celkem smrtí od spoluhráčů
23
Zásahy do hráčů
Velriba
43 / 3
0 / 0
Bombardak
36 / 3
0 / 0
Drtič
30 / 2
0 / 1
Liška
28 / 2
0 / 1
Deko
16 / 2
0 / 1
You
10 / 1
1 / 2
Bici
6 / 1
3 / 2
Tung Sahur
6 / 1
0 / 2
Jelikule
0 / 0
5 / 3
Smrti od hráčů
Velriba
31 / 3
0 / 0
Drtič
16 / 2
2 / 1
You
14 / 1
8 / 2
Deko
13 / 2
2 / 1
Bici
13 / 1
2 / 2
Bombardak
11 / 3
0 / 0
Tung Sahur
7 / 1
5 / 2
Liška
5 / 2
0 / 0
Jelikule
0 / 0
4 / 3
Oblíbená vesta
2
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
10%
K:D (Zásahy:Smrti):
221:129 (1,71)
Průměrné skóre
3 950,00
Celkové skóre
11 850
Průměrný počet výstřelů
742,00
Celkem výstřelů
2 226
Průměrný počet výstřelů mimo
668,33
Celkem výstřelů mimo
2 005
Průměrný počet zásahů
73,67
Celkem zásahů
221
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
7,67
Celkem zásahů do spoluhráčů
23
Průměrný počet smrtí
43,00
Celkem smrtí
129
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
6,33
Celkem smrtí od spoluhráčů
19
Zásahy do hráčů
Deko
44 / 3
0 / 0
Velriba
32 / 2
2 / 1
Bombardak
28 / 2
3 / 1
Tung Sahur
26 / 2
0 / 1
Bici
22 / 2
1 / 1
Drtič
16 / 1
8 / 2
Sniper camp
14 / 1
8 / 2
Liška
10 / 1
0 / 2
Jelikule
6 / 1
1 / 2
Smrti od hráčů
Bici
28 / 2
1 / 1
Deko
22 / 3
0 / 0
Drtič
15 / 1
6 / 2
Bombardak
12 / 2
1 / 1
Tung Sahur
10 / 2
1 / 1
Sniper camp
10 / 1
1 / 2
Velriba
8 / 2
5 / 1
Liška
3 / 1
3 / 1
Jelikule
2 / 1
1 / 2
Oblíbená vesta
10
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
6%
K:D (Zásahy:Smrti):
154:101 (1,52)
Průměrné skóre
2 650,00
Celkové skóre
7 950
Průměrný počet výstřelů
866,67
Celkem výstřelů
2 600
Průměrný počet výstřelů mimo
815,33
Celkem výstřelů mimo
2 446
Průměrný počet zásahů
51,33
Celkem zásahů
154
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
5,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
15
Průměrný počet smrtí
33,67
Celkem smrtí
101
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
2,67
Celkem smrtí od spoluhráčů
8
Zásahy do hráčů
Bombardak
42 / 3
0 / 0
Drtič
31 / 2
3 / 1
Velriba
21 / 3
0 / 0
Bici
14 / 1
3 / 2
Liška
12 / 2
0 / 1
Deko
9 / 2
0 / 1
Tung Sahur
8 / 1
4 / 2
You
2 / 1
1 / 2
Sniper camp
0 / 0
4 / 3
Smrti od hráčů
Velriba
22 / 3
0 / 0
Bombardak
19 / 3
0 / 0
Drtič
18 / 2
0 / 1
Bici
14 / 1
0 / 2
Tung Sahur
7 / 1
1 / 2
You
6 / 1
1 / 2
Deko
5 / 2
1 / 1
Liška
2 / 2
0 / 0
Sniper camp
0 / 0
5 / 3
Oblíbená vesta
8
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
9%
K:D (Zásahy:Smrti):
113:100 (1,13)
Průměrné skóre
1 358,33
Celkové skóre
4 075
Průměrný počet výstřelů
436,00
Celkem výstřelů
1 308
Průměrný počet výstřelů mimo
398,33
Celkem výstřelů mimo
1 195
Průměrný počet zásahů
37,67
Celkem zásahů
113
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
4,67
Celkem zásahů do spoluhráčů
14
Průměrný počet smrtí
33,33
Celkem smrtí
100
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
1,33
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Drtič
28 / 3
0 / 0
Bombardak
16 / 2
3 / 1
Velriba
15 / 2
0 / 1
Liška
12 / 3
0 / 0
You
10 / 2
1 / 1
Sniper camp
7 / 1
5 / 2
Jelikule
7 / 1
1 / 2
Deko
4 / 1
2 / 2
Bici
0 / 0
2 / 3
Smrti od hráčů
Drtič
29 / 3
0 / 0
You
26 / 2
0 / 1
Velriba
13 / 2
0 / 1
Jelikule
8 / 1
4 / 2
Sniper camp
6 / 1
0 / 2
Bombardak
5 / 2
0 / 1
Liška
5 / 2
0 / 0
Deko
4 / 1
0 / 2
Bici
0 / 0
0 / 3
Oblíbená vesta
6
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
6%
K:D (Zásahy:Smrti):
2:3 (0,67)
Průměrné skóre
575,00
Celkové skóre
1 725
Průměrný počet výstřelů
836,67
Celkem výstřelů
2 510
Průměrný počet výstřelů mimo
786,67
Celkem výstřelů mimo
2 360
Průměrný počet zásahů
50,00
Celkem zásahů
150
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
4,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
12
Průměrný počet smrtí
75,00
Celkem smrtí
225
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
7,67
Celkem smrtí od spoluhráčů
23
Zásahy do hráčů
Tung Sahur
29 / 3
0 / 0
Bici
23 / 3
0 / 0
Jelikule
18 / 2
0 / 1
Bombardak
17 / 1
2 / 2
Sniper camp
16 / 2
2 / 1
You
15 / 1
6 / 2
Deko
14 / 2
0 / 1
Velriba
6 / 1
1 / 2
Liška
0 / 0
1 / 3
Smrti od hráčů
Bici
59 / 3
0 / 0
Jelikule
31 / 2
3 / 1
Sniper camp
30 / 2
0 / 1
Tung Sahur
28 / 3
0 / 0
You
16 / 1
8 / 2
Deko
16 / 2
2 / 1
Velriba
14 / 1
4 / 2
Bombardak
8 / 1
5 / 2
Liška
0 / 0
1 / 2
Oblíbená vesta
3
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
10%
K:D (Zásahy:Smrti):
100:123 (0,81)
Průměrné skóre
525,00
Celkové skóre
1 575
Průměrný počet výstřelů
361,33
Celkem výstřelů
1 084
Průměrný počet výstřelů mimo
328,00
Celkem výstřelů mimo
984
Průměrný počet zásahů
33,33
Celkem zásahů
100
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
4,33
Celkem zásahů do spoluhráčů
13
Průměrný počet smrtí
41,00
Celkem smrtí
123
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
2,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
6
Zásahy do hráčů
You
22 / 3
0 / 0
Drtič
16 / 2
2 / 1
Sniper camp
13 / 2
2 / 1
Velriba
12 / 1
1 / 2
Bombardak
10 / 1
2 / 2
Jelikule
5 / 2
1 / 1
Tung Sahur
4 / 1
0 / 2
Bici
3 / 1
3 / 2
Liška
2 / 2
2 / 1
Smrti od hráčů
You
44 / 3
0 / 0
Sniper camp
16 / 2
0 / 1
Drtič
14 / 2
0 / 1
Bombardak
11 / 1
3 / 2
Velriba
10 / 1
1 / 2
Jelikule
9 / 2
0 / 1
Bici
8 / 1
0 / 2
Tung Sahur
4 / 1
2 / 2
Liška
1 / 1
0 / 1
Oblíbená vesta
5
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
6%
K:D (Zásahy:Smrti):
131:157 (0,83)
Průměrné skóre
658,33
Celkové skóre
1 975
Průměrný počet výstřelů
690,33
Celkem výstřelů
2 071
Průměrný počet výstřelů mimo
646,67
Celkem výstřelů mimo
1 940
Průměrný počet zásahů
43,67
Celkem zásahů
131
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
6,67
Celkem zásahů do spoluhráčů
20
Průměrný počet smrtí
52,33
Celkem smrtí
157
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
1,33
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Sniper camp
31 / 3
0 / 0
Jelikule
22 / 3
0 / 0
Drtič
14 / 1
4 / 2
Bici
13 / 2
0 / 1
Tung Sahur
13 / 2
0 / 1
Deko
10 / 1
1 / 2
You
8 / 2
5 / 1
Bombardak
0 / 0
9 / 3
Liška
0 / 1
1 / 2
Smrti od hráčů
Sniper camp
43 / 3
0 / 0
You
32 / 2
2 / 1
Bici
24 / 2
0 / 1
Jelikule
21 / 3
0 / 0
Tung Sahur
15 / 2
0 / 1
Deko
12 / 1
1 / 2
Drtič
6 / 1
1 / 2
Bombardak
0 / 0
0 / 3
Liška
0 / 0
0 / 2
Oblíbená vesta
1
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
7%
K:D (Zásahy:Smrti):
89:196 (0,45)
Průměrné skóre
-883,33
Celkové skóre
-2 650
Průměrný počet výstřelů
474,00
Celkem výstřelů
1 422
Průměrný počet výstřelů mimo
444,33
Celkem výstřelů mimo
1 333
Průměrný počet zásahů
29,67
Celkem zásahů
89
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
3,33
Celkem zásahů do spoluhráčů
10
Průměrný počet smrtí
65,33
Celkem smrtí
196
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
7,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
21
Zásahy do hráčů
Jelikule
19 / 3
0 / 0
Bici
13 / 2
1 / 1
You
12 / 2
1 / 1
Deko
11 / 1
3 / 2
Sniper camp
11 / 3
0 / 0
Drtič
8 / 1
5 / 2
Tung Sahur
5 / 2
0 / 1
Velriba
0 / 0
0 / 3
Liška
0 / 1
0 / 2
Smrti od hráčů
Jelikule
42 / 3
0 / 0
Sniper camp
36 / 3
0 / 0
You
28 / 2
3 / 1
Bici
26 / 2
1 / 1
Drtič
17 / 1
2 / 2
Tung Sahur
16 / 2
3 / 1
Deko
10 / 1
2 / 2
Velriba
0 / 0
9 / 3
Liška
0 / 0
1 / 2
Oblíbená vesta
20
Odehráno her
3
Průměrná přesnost
4%
K:D (Zásahy:Smrti):
8:29 (0,28)
Průměrné skóre
-941,67
Celkové skóre
-2 825
Průměrný počet výstřelů
187,00
Celkem výstřelů
561
Průměrný počet výstřelů mimo
179,00
Celkem výstřelů mimo
537
Průměrný počet zásahů
8,00
Celkem zásahů
24
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
1,67
Celkem zásahů do spoluhráčů
5
Průměrný počet smrtí
29,00
Celkem smrtí
87
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
1,33
Celkem smrtí od spoluhráčů
4
Zásahy do hráčů
Tung Sahur
5 / 2
0 / 0
Sniper camp
5 / 2
0 / 0
You
3 / 1
3 / 1
Bici
3 / 2
0 / 0
Jelikule
2 / 2
0 / 0
Deko
1 / 1
0 / 1
Bombardak
0 / 0
1 / 2
Velriba
0 / 0
0 / 2
Drtič
0 / 0
1 / 2
Smrti od hráčů
Sniper camp
28 / 2
0 / 1
Bici
19 / 3
0 / 0
Tung Sahur
12 / 3
0 / 0
Jelikule
12 / 2
0 / 1
You
10 / 1
0 / 2
Deko
2 / 2
2 / 1
Bombardak
0 / 1
0 / 2
Velriba
0 / 1
1 / 2
Drtič
0 / 0
1 / 3

Týmy (6)

Odehráno her
1
Průměrná přesnost
10,36%
K:D (Zásahy:Smrti):
269 :143 (1,88)
Průměrné skóre
15 900,00
Celkové skóre
15 900
Průměrný počet výstřelů
2 597,00
Celkem výstřelů
2 597
Průměrný počet výstřelů mimo
2 328,00
Celkem výstřelů mimo
2 328
Průměrný počet zásahů
269,00
Celkem zásahů
269
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
22,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
22
Průměrný počet smrtí
143,00
Celkem smrtí
143
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
22,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
22
Hry proti dalším týmům
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
1 hra proti týmu
247 / 0
1 / 0 / 0
Odehráno her
1
Průměrná přesnost
11,64%
K:D (Zásahy:Smrti):
59 :45 (1,31)
Průměrné skóre
15 050,00
Celkové skóre
15 050
Průměrný počet výstřelů
2 534,00
Celkem výstřelů
2 534
Průměrný počet výstřelů mimo
2 239,00
Celkem výstřelů mimo
2 239
Průměrný počet zásahů
295,00
Celkem zásahů
295
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
23,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
23
Průměrný počet smrtí
225,00
Celkem smrtí
225
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
23,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
23
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
1 hra proti týmu
272 / 0
1 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odehráno her
1
Průměrná přesnost
7,83%
K:D (Zásahy:Smrti):
215 :203 (1,06)
Průměrné skóre
9 250,00
Celkové skóre
9 250
Průměrný počet výstřelů
2 745,00
Celkem výstřelů
2 745
Průměrný počet výstřelů mimo
2 530,00
Celkem výstřelů mimo
2 530
Průměrný počet zásahů
215,00
Celkem zásahů
215
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
12,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
12
Průměrný počet smrtí
203,00
Celkem smrtí
203
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
12,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
12
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 191
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odehráno her
1
Průměrná přesnost
9,29%
K:D (Zásahy:Smrti):
203 :215 (0,94)
Průměrné skóre
7 450,00
Celkové skóre
7 450
Průměrný počet výstřelů
2 184,00
Celkem výstřelů
2 184
Průměrný počet výstřelů mimo
1 981,00
Celkem výstřelů mimo
1 981
Průměrný počet zásahů
203,00
Celkem zásahů
203
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
12,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
12
Průměrný počet smrtí
215,00
Celkem smrtí
215
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
12,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
12
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
1 hra proti týmu
191 / 0
0 / 0 / 1
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odehráno her
1
Průměrná přesnost
6,54%
K:D (Zásahy:Smrti):
243 :313 (0,78)
Průměrné skóre
2 000,00
Celkové skóre
2 000
Průměrný počet výstřelů
3 717,00
Celkem výstřelů
3 717
Průměrný počet výstřelů mimo
3 474,00
Celkem výstřelů mimo
3 474
Průměrný počet zásahů
243,00
Celkem zásahů
243
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
41,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
41
Průměrný počet smrtí
313,00
Celkem smrtí
313
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
41,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
41
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 272
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Odehráno her
1
Průměrná přesnost
7,18%
K:D (Zásahy:Smrti):
68 :131 (0,52)
Průměrné skóre
-2 125,00
Celkové skóre
-2 125
Průměrný počet výstřelů
1 895,00
Celkem výstřelů
1 895
Průměrný počet výstřelů mimo
1 759,00
Celkem výstřelů mimo
1 759
Průměrný počet zásahů
136,00
Celkem zásahů
136
Průměrný počet zásahů do spoluhráčů
15,00
Celkem zásahů do spoluhráčů
15
Průměrný počet smrtí
262,00
Celkem smrtí
262
Průměrný počet smrtí od spoluhráčů
15,00
Celkem smrtí od spoluhráčů
15
Hry proti dalším týmům
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 247
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Modrý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Zelený tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0
Žlutý tým
0 hry proti týmu
0 / 0
0 / 0 / 0

Hry (3)

Filtry


Datum
Herní mód
Hráči
16.10.2026 17:45 Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 17:45 Team deathmatch 1. Sniper camp 2. Bici 3. You 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Deko 7. Velriba 8. Drtič 9. Bombardak 10. Liška
16.10.2026 17:10 Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 17:10 Team deathmatch 1. Bici 2. You 3. Jelikule 4. Sniper camp 5. Velriba 6. Deko 7. Tung Sahur 8. Drtič 0. Liška 9. Bombardak
16.10.2026 16:38 Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 16:38 Team deathmatch 1. Sniper camp 2. You 3. Bici 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Drtič 7. Velriba 8. Deko 9. Liška 10. Bombardak
Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 17:45
16.10.2026 17:45
Team deathmatch
1. Sniper camp 2. Bici 3. You 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Deko 7. Velriba 8. Drtič 9. Bombardak 10. Liška
Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 17:10
16.10.2026 17:10
Team deathmatch
1. Bici 2. You 3. Jelikule 4. Sniper camp 5. Velriba 6. Deko 7. Tung Sahur 8. Drtič 0. Liška 9. Bombardak
Zobrazit výsledky ze hry Laser arena Písek 16.10.2026 16:38
16.10.2026 16:38
Team deathmatch
1. Sniper camp 2. You 3. Bici 4. Jelikule 5. Tung Sahur 6. Drtič 7. Velriba 8. Deko 9. Liška 10. Bombardak

Tento web využívá soubory cookie

Zpracování souborů cookies

Tento web využívá soubory cookie k zajištění správné funkčnosti a pro analýzu návštěvnosti. Kliknutím na tlačítko "Přijmout vše" souhlasíte s jejich využíváním.

Zásady zpracování osobních údajů